Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Stavební spořitelny se předhání, aby získaly klienty! Kde vám teď nabídnou úrok 6 % p.a.?

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí výhodné 6% úročení na svém stavebním spoření! S běžným účtem navíc můžete získat až 4 000 Kč bonus! Jaké jsou podmínky?

Publikováno
Stavební spořitelny se předhání, aby získaly klienty! Kde vám teď nabídnou úrok 6 % p.a.?
Zdroj: depositphotos.com

Od 1. ledna 2024 se změnila výše státní podpory ke stavebnímu spoření, která se snížila o polovinu. Příspěvky navíc již nebudou osvobozeny od daně. Stavební spořitelny se tak brání proti úpadku zájmu o stavebko tím, že nabízejí bonusy a lepší úrokové sazby.

Úrok na stavebku 6 %, proč ne?

Jednou ze spořitelen, která přišla s celkem zajímavou nabídkou, je Raiffeisen Stavební spořitelna. Ta nově nabízí úrokovou sazbu 6 % p.a. pro všechny smlouvy uzavřené mezi 15. lednem a 31. prosincem 2024. Tato výhodná sazba bude platit do konce roku, a od 1. ledna 2025 dojde k jejímu snížení na 3 % p.a.

V závěru roku 2023 banka lákala klienty na stavební spoření s garancí úroku 7 % p.a., jež bude platit také až do konce roku 2024. Od ledna 2025 se sazba u těchto smluv sníží na 3,5 % p.a.

Bonus až 4 000 Kč při kombinaci s běžným účtem

Raiffeisenbank nabízí také bonusy pro klienty s běžným účtem. Pokud s vaší debetní nebo kreditní kartou provedete minimálně tři platby měsíčně, banka vám po dobu šesti měsíců poskytne odměnu 500 Kč. Při převodu běžného účtu do Raiffeisenbank získáte navíc 1 000 Kč na stavební spoření, celkem tak můžete získat navíc až 4 000 Kč.

Kombinace stavebního spoření a běžného Chytrého účtu přináší některé další výhody. Například po šestileté vázací lhůtě můžete úspory využít na cokoliv, Chytrý účet navíc nabízí bezplatné výběry z bankomatů po celém světě, bezplatné vedení jedné debetní a kreditní karty, pojištění vkladů do výše 100 000 EUR a bezplatné vedení účtu bez podmínek.

Raiffeisenbank také zajistí převod všech služeb z vaší původní banky a umožní správu stavebního spoření i Chytrého účtu prostřednictvím bankovnictví. Chytrý účet také umožňuje okamžité platby mezi bankami podporujícími tuto službu.

Chcete neustále vědět, co se děje ve světě financí?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, který vám budeme jednou týdně posílat. Z něj se dozvíte to nejdůležitější, co se za poslední týden na finančních trzích stalo a neuteče vám nic podstatné. Chcete-li odebírat náš pravidelný newsletter a mít všechny důležité informace ve své emailové schránce, připojte se vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76-78 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎