Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Peněženka Trezor nyní ještě bezpečnější díky updatu

Peněženka Trezor nyní ještě bezpečnější díky updatu

Peněženka Trezor nyní ještě bezpečnější díky updatu

Trezor patří mezi peněženky, které procházejí neustálým vývojem a vylepšením. Nyní hlásí aktualizaci. Co to znamená pro uživatele?

Co je peněženka Trezor

Trezor je hardwarová kryptoměnová peněženka. Česká peněženka byla na trh poprvé uvedena v roce 2014, tehdejší model se jmenoval One. Za projektem stojí Satoshi Labs, přední tuzemská společnost v oblasti  kryptobezpečnosti a digitální bezpečnosti.

Hardwarová peněženka obecně patří z hlediska bezpečnosti k těm nejlepším možnostem, jak uchovávat kryptoměny díky způsobu uložení privátních klíčů. Trezor patří rozhodně k těm peněženkám, které poskytují nejvyšší míru zabezpečení pro uchovávání kryptoměn.

Uživatelé si v současné době mohou vybrat mezi dvěma modely – původním Trezor One a vylepšeným Modelem T. Trezor Model T je určen pokročilejším uživatelům a přináší navíc slot pro SD kartu a dotykový displej. SD karta je pak využitelná jakožto vlastní šifrované úložiště hesel. Zásadní předností tohoto produktu je především podpora širokého spektra kryptoměn. Celkem jich je několik set. Aktuálně je Trezor kompatibilní se systémy Windows, macOS, Linux i mobilní platformou Android.

Trezor aktuálně

Technologickou úroveň dokazuje také nejnovější aktualizace firmwaru peněženky, konkrétně došlo k updatu modelu Trezor One. Update firmwaru nese označení 1.8.0 a byl vydán 28. února. Vývojáři v něm opravili některé chyby a navíc došlo k přidání podpory pro dalších více než 400 kryptoměn a tokenů. Rovněž lze nyní použít kreditní nebo debetní kartu k nákupu kryptoměn na vybrané desítce burz přímo prostřednictvím záložky Buy v rozhraní peněženky.

Vývoj kryptoměnové peněženky a přidávání nových funkcí bude samozřejmě dále pokračovat a o dalších změnách budou uživatelé informováni v následujících dnech prostřednictvím oficiálních zpráv od vývojářů.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek!

RECENZE

TOP Kryptoměnové směnárny

SimpleCoin logo
SimpleCoin★ 97 %
Coinbase logo
Coinbase★ 95 %
ccShop logo
ccShop★ 93 %
Bitbeli logo
Bitbeli★ 92 %
RECENZE

TOP Kryptoměnové burzy

Binance logo
Binance★ 98 %
CoinMate logo
CoinMate★ 96 %
Coingi logo
Coingi★ 96 %
Bitmex logo
Bitmex★ 95 %
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
RECENZE

TOP Kryptoměnové peněženky

Trezor logo
Trezor★ 100 %
Trust Wallet logo
Trust Wallet★ 96 %
Ledger Nano logo
Ledger Nano★ 95 %

Podpořte nás!

Líbi se vám články na Finex.cz? Podpořit nás můžete libovolným darem. Moc děkujeme!
BTC donate adresa

BTC Donate address
3Ax7aQT2KgMEwAh3LrYEiCwQEK3vhxBUhf

Změna měny BTC/LTC