novinka trezor směnárna

Trezor patří mezi peněženky, které procházejí neustálým vývojem a vylepšením. Nyní hlásí aktualizaci. Co to znamená pro uživatele?

Co je peněženka Trezor

Trezor je hardwarová kryptoměnová peněženka. Česká peněženka byla na trh poprvé uvedena v roce 2014, tehdejší model se jmenoval One. Za projektem stojí Satoshi Labs, přední tuzemská společnost v oblasti  kryptobezpečnosti a digitální bezpečnosti.

Hardwarová peněženka obecně patří z hlediska bezpečnosti k těm nejlepším možnostem, jak uchovávat kryptoměny díky způsobu uložení privátních klíčů. Trezor patří rozhodně k těm peněženkám, které poskytují nejvyšší míru zabezpečení pro uchovávání kryptoměn.

Uživatelé si v současné době mohou vybrat mezi dvěma modely – původním Trezor One a vylepšeným Modelem T. Trezor Model T je určen pokročilejším uživatelům a přináší navíc slot pro SD kartu a dotykový displej. SD karta je pak využitelná jakožto vlastní šifrované úložiště hesel. Zásadní předností tohoto produktu je především podpora širokého spektra kryptoměn. Celkem jich je několik set. Aktuálně je Trezor kompatibilní se systémy Windows, macOS, Linux i mobilní platformou Android.

Trezor logo

Hlavní výhoda

Velice bezpečná peněženka

Celkové hodnocení

100/100

Trezor aktuálně

Technologickou úroveň dokazuje také nejnovější aktualizace firmwaru peněženky, konkrétně došlo k updatu modelu Trezor One. Update firmwaru nese označení 1.8.0 a byl vydán 28. února. Vývojáři v něm opravili některé chyby a navíc došlo k přidání podpory pro dalších více než 400 kryptoměn a tokenů. Rovněž lze nyní použít kreditní nebo debetní kartu k nákupu kryptoměn na vybrané desítce burz přímo prostřednictvím záložky Buy v rozhraní peněženky.

Vývoj kryptoměnové peněženky a přidávání nových funkcí bude samozřejmě dále pokračovat a o dalších změnách budou uživatelé informováni v následujících dnech prostřednictvím oficiálních zpráv od vývojářů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.