Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Obchodník s memecoiny proměnil 300 tisíc ve 46 milionů Kč během jediného dne

Jeden z kryptoobchodníků zažil velmi úspěšný den a pořádně vydělal na jednom z memecoinů. Na jakém tokenu se mu to povedlo?

Publikováno
Obchodník s memecoiny proměnil 300 tisíc ve 46 milionů Kč během jediného dne
Zdroj: thenewscrypto.com

Trader se rozhodl vsadit na memetoken Donotfomoew (MOEW) a nakoupil jej celkem za 13 tisíc dolarů (asi 300 tisíc Kč). Obchod odhalila společnost Lookonchain, která se zabývá analýzou transakcí na blockchainu.

Nejprve nakoupil za 4 mince Etherea (ETH) celkem 499,9 milionů kusů MOEW, a to hned asi 10 minut po zalistování MOEW na decentralizovaných burzách (DEX). Za hodinu 111,6 milionů MOEW prodal. Povedlo se mu to za 99 ETH, což činí příjem 328 tisíc USD (asi 7,6 milionů Kč).

Zbytek, tedy asi 388 milionu kusů MOEW, si ponechal. Pokud by se memecoinu zbavil na vrcholu, tak by utržil 1,76 milionu USD (asi 39 milionů korun). Pondělí 8. dubna uzavírá MOEW s cenou kolem 0,0016 USD. Úspěšný trader tak aktuálně drží tokeny za cca 0,62 milionu USD (asi 14,5 milionu korun).

Memetoken s motivem kočky byl vytvořen kryptoměnovou peněženkou Bitget Wallet na blockchainu Base podporovaném známou americkou burzou Coinbase. Ta si chtěla v praxi ověřit, co dokážou memecoiny, a své uživatele i trochu pobavit. Krátce po svém debutu MOEW začal prudce stoupat na hodnotě.

Memecoiny se vezou na vlně býčího trhu, který probíhá na celém kryptotrhu. Daří se i těm nejznámějším, například Dogecoinu (DOGE). Ten za poslední 3 měsíce přidal na svoji cenovku přes 100 %. Jeho aktuální cena je $0,17.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
6
0

Autor

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.