Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Může bitcoin během roku klesnout až o 80 %? Proč jsou čínské akcie obrovskou investiční příležitostí?

Publikováno

Ve videu si společně přehledně zanalyzujeme Bitcoin, inflaci i makroekonomickou situaci a očekávání ohledně úrokových sazeb. Navíc se blíží kratochvíle v podobě prvního zasedání Federálního rezervního systému v letošním roce.

Podíváme se i na technologický akciový trh a hlavně na čínský akciový trh, který se aktuálně nachází na 15letých minimech. V souvislosti s tím si vysvětlíme, proč jsou čínské akcie obrovskou investiční příležitostí.

Vše se dozvíte v nejnovějším videu výše.

Sledujte všechna naše videa na YouTube

Každý týden přinášíme několik krátkých video analýz a podcastů, kde odhalujeme tajemství toho nejzajímavějšího, co se na finančních trzích děje a co do očekáváme.

Získáte také exkluzivní pohled na investiční strategie a naučíte se, jak správně nakládat s osobními financemi a investicemi.

Chcete-li mít přehled o tom, co se děje, a současně posílit své finanční znalosti, odebírejte a sledujte náš YouTube kanál.

Líbil se vám tento článek?
7
3

Autor

Vystudovaný ekonom a znalec díla Adama Smithe, Davida Ricarda a Johna Keynese, který publikuje obsah o technické analýze kapitálových trhů, fundamentální analýze, makroekonomii a měnové politice.

Jaroslav je přesvědčen, že právě tyto disciplíny jsou zásadní pro pochopení celého kontextu finančního trhu, a snaží se čtenáře vybavit ucelenou myšlenkovou mapou pro přemýšlení nad finančním světem.

“Pro investory je důležitý komplexní znalostní základ, díky kterému může každý minimalizovat rizika.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.