Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Lionel Messi začal propagovat nový memetoken. Ten prudce roste

Charitativní memetoken WATER dostal velmi silný růstový impuls. Byl jím instagramový příspěvek, resp. story fotbalové legendy Lionela Messiho, který tokenu vyjádřil podporu.

Lionel Messi začal propagovat nový memetoken. Ten prudce roste
Zdroj: Koláž z obr. na watercoin.wtf

Memetoken WATER nacházející se na Solaně (SOL) v současné době zaznamenává obrovské cenové skoky, a to díky podpoře fotbalové ikony Lionela Messiho.

Legendární argentinský kapitán a někdejší hvězda FC Barcelona propagoval memetoken WATER ve story na svém instagramovém účtu, který má úctyhodných 504 milionů sledujících.

Reklama vyvolala na trhu s kryptoměnami vlnu zájmu a obchodní aktivity.

Messiho podpora a její okamžitý dopad

V příběhu Lionela Messiho na Instagramu se objevilo logo WATER, což naznačuje jeho podporu daného memetokenu. Příspěvek byl následně okamžitě přesdílen oficiálním účtem WATER na Instagramu.

Zdroj: instagram.com/leomessi
Messiho story o WATER.SOLANA
Messiho story o WATER.SOLANA

Okamžitě po sdílení příspěvku cena WATER prudce vzrostla o cca 400 %, tj. téměř zpětinásobila svoji hodnotu. Po opadnutí prvních nakupujících trochu spadla a nyní se drží na trojnásobné hodnotě oproti době před sdílením.

Token, který byl spuštěn teprve před dvěma týdny, má v současné době tržní kapitalizaci 69 milionů USD. Podle DEX Screeneru se také může pochlubit denním objemem obchodů za téměř 100 milionů USD.

Zdroj: dexscreener.com
Graf ceny WATER
Cenový vývoj Solana memetokenu WATER

Messiho podpora je součástí rostoucího trendu, kdy se s memecoiny stále častěji spojují celebrity z různých oblastí včetně hudby, sportu a zábavy.

Tento trend není bez rizika, jak je vidět na nedávném případu Hulka Hogana. Tento wrestler měl údajně také podporovat memetoken, který se díky tomu stal populární. Když ale jakékoli spojení s tokenem popřel, cena tokenu se logicky vydala do hlubin.

Co je WATER a kde ho případně koupit?

To, co odlišuje WATER od ostatních memetokenů, je jeho závazek ke společenskému dobru. Projekt si klade za cíl financovat globální charitativní a výzkumné organizace, čímž se shoduje s výzvou tvůrce Etherea (ETH) Vitalika Buterina, aby memecoinové projekty sloužily veřejně prospěšným cílům.

Předprodej WATER vynesl v SOL odhadem 42 milionů USD, což svědčí o silné počáteční podpoře jeho poslání.

Pro zájemce o obchodování s WATER je tento token k dispozici na několika kryptoměnových burzách, včetně:

Samozřejmostí je jeho přítomnost na decentralizovaných burzách na Solaně, např. na Jupiteru.

Potenciálním investorům však doporučujeme, aby si před vstupem provedli důkladnou rešerši. Vzhledem k přirozené volatilitě a rizikům spojeným s memecoiny je obezřetnost nezbytná.

Mějte přehled o tom, co se děje ve světě kryptoměn!

Přihlaste se k odběru našeho kryptoměnového newsletteru a už vám nic neuteče. Newsletter vám budeme posílat pokaždé, když budeme mít k situaci na krypto trhu co říct.

Díky nám budete mít přehled, co se stalo a co můžete do budoucna očekávat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.