Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

I přes prvotní zatracování trhá kryptoměna zpěvačky Iggy Azaley rekordy

Australská rapperka Iggy Azalea vydala svůj vlastní token na Solaně. A my zmapovali jeho 12denní cestu k tržní kapitalizaci 200 milionů USD...

Publikováno
I přes prvotní zatracování trhá kryptoměna zpěvačky Iggy Azaley rekordy
Zdroj: x.com/IGGYAZALEA

Mother Iggy (MOTHER) je kontroverzní memetoken spuštěný koncem května na blockchainu Solana. Token hned první den čelil velmi volatilnímu obchodování a skepsi ohledně skutečného emitenta.

V prvotních potížích měl prsty kryptoměnový promotér Sahil Arora, který inkasoval 380 000 USD v předprodeji za token IGGY, který ale neměl s Azaleou nic společného. Rapperka se od Arory veřejně distancovala a vysloužila si v kryptoměnové komunitě pochvalu za transparentnost a angažovanost.

Kritici ale upozorňovali, že autorka MOTHER o kryptoměnách ví jen málo a pouze se snaží sama vytěžit víc ze své slávy. Zastánci naopak tvrdili, že MOTHER představuje krok k širšímu přijetí kryptoměn.

Navzdory počáteční nejistotě se díky důsledné podpoře tokenu nákup investorům vyplatil. Token, který byl představen před necelými dvěma týdny má totiž vesměs rostoucí trend.

Zdroj: dexscreener.com
Vývoj ceny tokenu MOTHER od jeho vzniku
Vývoj ceny tokenu MOTHER od jeho vzniku

Tržní kapitalizace tokenu vzrostla na více než 200 milionů USD, což odráží rostoucí důvěru a zájem investorů.

34letá rapperka také oznámila, že spouští MOTHER merchandise.

MOTHER má i praktické využití

Přestože jde o token známé osobnosti primárně podporovaný buzzem na sociálních sítích a slávou autorky, MOTHER bude mít i praktické využití.

34letá rapperka se o novinku podělila na X, kde uvedla: “Zítra konečně znovu spustím telekomunikační společnost, kterou jsem spoluzaložila, a vy si budete moci koupit telefony nebo měsíční mobilní tarify pomocí MOTHER nebo SOL.”

Očekává se, že zavedení nákupu telefonů a tarifů služeb prostřednictvím tokenů přidá této kryptoměně na oblibě díky značnému nárůstu užitečnosti. Úspěch jiných prodejů smartphonů spojených s kryptoměnovým prostředím napovídá, že by to mohl být pro MOTHER krok správným směrem.

Telefon Solana Saga, který zahrnoval i airdrop tokenů Bonk (BONK), vydaný v roce 2023 byl například vyprodán. Tento úspěch vedl k brzkému vývoji a oznámení nástupce telefonu Saga, který do února 2024 získal více než 100 000 předprodejních objednávek.

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
1
1

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.