Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Již 60 000 lidí si předobjednalo nový mobil od Solany

Chytrý telefon s prozatímním názvem Chapter 2 společnosti Solana Mobile dosáhl 60 000 předobjednávek za pouhé tři týdny. Píše se druhá kapitola úžasného příběhu?

Publikováno
Již 60 000 lidí si předobjednalo nový mobil od Solany
Zdroj: coingape.com

Nadcházející projekt společnosti Solana Mobile, Chapter 2, získal za necelé tři týdny úctyhodných 60 000 předobjednávek, což signalizuje silnou poptávku po inovativním smartphonu se softwarem podporujícím smartchain Solana (SOL).

Tento významný úspěch, který značně předbíhá plánované uvedení na trh v roce 2025, následuje po vydařeném modelu Solana Mobile Saga, jehož poslední kusy se vyprodali v polovině prosince minulého roku.

Chapter 2, jehož cena je aktuálně 450 USD, ale časem se má zvednout, má za cíl poskytnout uživatelům dostupnější vstupní bod pro zkušenosti s fyzickým telefonem s vestavěným softwarem podporujícím kryptoměny.

Ačkoli zákazníci obecně nemají nárok na vrácení zálohy, společnost ujistila, že pokud se rozhodne v realizaci produktu nepokračovat, peníze zákazníkům vrátí.

Cena 450 USD činí z telefonu dostupnější variantu ve srovnání s jeho předchůdcem, který se původně prodával za 1 000 USD, než jeho cena klesla na 599 USD.

Anatolij Jakovenko, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Solana Labs, vyjádřil své nadšení z reakce komunity na nový produkt: “Od oznámení Chapter 2 jsme zaznamenali více než 60 000 předobjednávek a vytvořili skutečnou komunitu oddaných uživatelů.”

Inovativní strategie a zapojení komunity

Společnost zavedla inovativní strategii pro zapojení uživatelů včetně žebříčku doporučování, který hodnotí jednotlivce na základě počtu doporučení, tedy toho kolik jedinců si pod jejich pozvánkou nový mobil zakoupilo.

Nejlepších 1 500 doporučujících získá nepřenosný soulbound token (SBT) a možnost získat odměny od různých vývojářských týmů napříč ekosystémem.

Mějte přehled o tom, co se děje na trzích!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už vám nic neuteče.

Jednou týdně vám do schránky přijde naše Burza s odstupem, ve které odhalujeme to nejzajímavější, co se na finančních trzích stalo.

Dvakrát měsíčně se pak můžete těšit na sérii Kam tečou peníze, kde se do hloubky věnujeme ekonomice, politice a tomu do jakých finančních aktiv může být zajímavé investovat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76-78 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎