Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Hit posledních dní? 150 milionů lidí zkusilo tuto kryptoměnovou hru

Hamster Kombat přilákal obrovskou masu hráčů a chystá airdrop. Jak na něm vydělat? Napodobí jeho token úspěch tokenů TON nebo NOT?

Hit posledních dní? 150 milionů lidí zkusilo tuto kryptoměnovou hru
Zdroj: hamsterkombat.io

Hamster Kombat, kryptoměnová hra hraná v Telegramu, už přilákala neuvěřitelných 150 milionů hráčů. Do hry, která hráče odměňuje skutečnými kryptoměnami, se zapojil téměř každý pátý uživatel Telegramu.

Kanál pro novinky o Hamster Kombat na Telegramu je navíc nejoblíbenějším kanálem na této platformě a může se pochlubit téměř 40 miliony odběratelů.

Na svůj YouTube kanál přilákala hra 30 milionů odběratelů a její účet na Twitteru sleduje 10,5 milionu uživatelů. Všechny kanály navíc stále rostou.

Hamster Kombat nabízí jedinečnou kombinaci jednoduché klepací hry a strategických prvků. Hráči se ujímají role generálního ředitele křečka, který řídí kryptoměnovou burzu.

Hra funguje jako miniaplikace v rámci služby Telegram, takže není nutné ji stahovat dodatečně. Tato snadná dostupnost nepochybně přispěla k jejímu rychlému přijetí.

Zdroj: hamsterkombat.io
Ukázka ze hry Hamster Kombat
Ukázka ze hry Hamster Kombat

Co ale nejvíc ovlivnilo raketový růst počtu uživatelů je airdrop naplánovaný na červenec. Hráči v rámci hry sbírají body, které budou během airdropu přeměněny na tokeny, které půjdou směnit za skutečné peníze.

Potenciál křeččího tokenu

Hamster Kombat plánuje uvést svůj token na síti The Open Network (TON), blockchainu první vrstvy, který vyvinul Telegram.

Jde tak ve stopách Notcoinu, další hry založené na Telegramu, která zaznamenala obrovský úspěch se svým tokenem NOT.

Airdrop Notcoinu, který byl spuštěn 16. května, vynesl token na tržní kapitalizaci přesahující 2 miliardy USD, čímž se zařadil mezi 60 největších kryptoměn.

Z úspěchu těchto her těžil také Toncoin (TON), nativní mince The Open Network. Nedávno dosáhl historicky nejvyšší ceny 8,25 USD, a to v době, kdy celý trh zaznamenává pokles.

Rozruch kolem hry Hamster Kombat a dalších připravovaných her založených na Telegramu, jako jsou Tapswap a Yescoin, dále podpořil zájem o TON a posunul jej mezi 10 největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Několik kryptoměnových burz jako např. Bitget či KuCoin již oznámilo plány na podporu předobchodování tokenu Hamster Kombat s tickerem HMSTR.

Jak vydělat tokeny HMSTR?

Tým Hamster Kombat upřesnil, že airdrop nebude založen pouze na počtu nasbíraných herních mincí. Místo toho bude přidělování záviset na různých parametrech aktivity včetně “zisku za hodinu”.

To znamená, že hráči budou muset své herní mince investovat do vylepšení, aby zvýšili míru zisku za hodinu, a ne je pouze hromadit.

Zatímco přesný počet tokenů, které každý hráč obdrží, zůstává neznámý, vývojáři hry zdůraznili důležitost strategického hraní pro maximalizaci výdělku.

5 tipů pro maximalizaci zisku

Denní kombo: Hra v podstatě určí tři speciální karty pro každé denní kombo, a pokud se vám podaří koupit nebo vylepšit tři konkrétní předměty/karty před dalším cyklem, získáte 5 milionů mincí zdarma.

Denní šifra: Jde o denní zadávání Morseovy abecedy, které vám umožní získat 1 milion mincí. První kódy byly kryptografické termíny jako BTC, ETH a WALLET.

Úkoly: Na kartě Earn najdete možnosti, jak získat odměny v podobě mincí za sledování videí Hamster Kombat na YouTube, připojení se k oznamovacímu kanálu hry na Telegramu nebo sledování účtu na X.

Denní odměna: Na též kartě najdete každý den odměnu. Stačí ji nezapomenout vybírat.

Přátelé: Některé karty a vylepšení získáte, pokud úspěšně pozvete určitý počet přátel k hraní.

Mějte přehled o tom, co se děje ve světě kryptoměn!

Přihlaste se k odběru našeho kryptoměnového newsletteru a už vám nic neuteče. Newsletter vám budeme posílat pokaždé, když budeme mít k situaci na krypto trhu co říct.

Díky nám budete mít přehled, co se stalo a co můžete do budoucna očekávat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.