Finex.cz logo
Menu
Finex » Investiční platformy » Fumbi spustilo mobilní aplikaci – Jaké jsou výhody a úskalí mobilního obchodování?

Fumbi spustilo mobilní aplikaci - Jaké jsou výhody a úskalí mobilního obchodování?

Fumbi spustilo mobilní aplikaci - Jaké jsou výhody a úskalí mobilního obchodování?
Zdroj: Štefan Porubský

V dnešní době nejistoty, vysoké volatility a kombinace zvýšeného strachu i chamtivosti na finančních trzích musí být investor stále ve střehu a neustále reagovat na aktuální dění. Určitá míra flexibility se v dnešním investování stala téměř nezbytností, což ovšem klade vyšší nároky jak na obchodníky samotné, tak na jejich investiční platformy. Společnost Fumbi tuto nutnost pochopila a nově svým klientům nabízí možnost spravování obchodního portfolia skrze mobilní aplikaci. Jaké jsou výhody a nevýhody mobilního obchodování, se dočtete v tomto článku.

Velké množství fundamentálních zpráv, dynamické dění na světové politické scéně, makroekonomická data a technické úrovně, to je jen malý výčet toho, s čím musí v dnešní době investor počítat a v čem by se měl orientovat. Schopnost reagovat na tyto podněty je ovšem kromě psychické odolnosti také podmíněna kvalitním softwarem, který je navíc dostupný odkudkoliv. Mobilní platforma tato kritéria splňuje bezezbytku.

Ovšem investoři by se neměli spokojit s jen tak nějakou obchodní platformou a měli by vyžadovat kvalitu jak v rámci exekučních schopností, tak stability, jednoduchosti a přehlednosti. Vzhledem k tomu, že je někdy potřeba rychle a efektivně řídit otevřené obchodní pozice, musí mít platforma intuitivní a přehledné ovládání a přístup ke všem základním technickým nástrojům a investičním instrumentům.

Mobilní platforma ovšem neslouží jako nástroj pro neustálou kontrolu zůstatku na obchodním účtu. Je potřeba také žít, ne sledovat každý cenový pohyb. Toto je největší nebezpečí mobilních obchodních softwarů.

Závěr

Společnost Fumbi vyšla vstříc investorům a dala jim do rukou nástroj, díky kterému mají přístup ke svým obchodním portfoliím doslova z kapsy. Mobilní investiční platforma je velmi dobrý pomocník pro kontrolu aktuálního finančního stavu portfolia, případně je vhodná pro urgentní úpravu obchodní strategie nebo obchodních pozic.

Ovšem nic nenahradí to, když si investor v klidu promyslí všechny své investiční kroky doma v klidu, aby se nutnost urgentních zásahů snížila na minimum.

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
RECENZE

TOP Forex brokeři

Plus500 logo
Plus500Reklama
U 77 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB★ 93 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 90 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo