Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Crypto.com kupuje právo na pojmenování arény Staples a tým Rockets uzavírá dohodu s NYDIG

Crypto.com kupuje právo na pojmenování arény Staples a tým Rockets uzavírá dohodu s NYDIG

Crypto.com kupuje právo na pojmenování arény Staples a tým Rockets uzavírá dohodu s NYDIG
Zdroj: ft.com

Jakou spojitost má sport a kryptoměny? Vcelku velkou, jak dokazují v Americe nové skutečnosti, které se v posledních dnech staly. Tým Rockets z prestižní soutěže NBA uzavřel partnerství s NYDIG, společností zabývající se bitcoinem. Další událostí je fakt, že legendární aréna s názvem Staples center ponese název "Crypto.com aréna".

Houston Rockets

Podle vyjádření Houston Rockets, jakožto oficiální partner bitcoinových služeb a bitcoinové platformy, bude NYDIG exkluzivním partnerem franšízy v celé řadě kryptoměnových služeb. Sponzorství bude vypláceno v bitcoinu a výtěžek bude držen na zabezpečené, regulované a plně bitcoinově zaměřené platformě NYDIG.

Od basketbalových operací po rozvoj podnikání se naše organizace opřela o pokrok v technologii, aby zůstala na vrcholu, řekla prezidentka Rockets pro obchodní operace a dodala:

"Partnerství s NYDIG nám umožňuje využít růst bitcoinu k poskytování kreativních odměn a platebních možností naší fanouškovské základně a spolupracovníkům," řekla prezidentka týmu.

Podle prezidentky je tým The Rockets přední sportovní značkou a NYDIG je lídrem v oblasti bitcoinových finančních služeb. Společně poskytneme fanouškům Rockets a městu Houston nové příležitosti, jak se dozvědět o bitcoinu a používat jej.

Napomohlo nadšení majitele

Majitel týmu, Tilman J. Ferrit, jehož sekundární společnost Landry's minulý týden uzavřela partnerství s NYDIG na implementaci bitcoinových odměn v rámci svého věrnostního programu Landry's Select Club, pravděpodobně značně podpořila myšlenku uskutečnit podobný nápad i do týmu Rockets.

Třetí firma podnikatele Ferrity, Post Oak Motor Cars, se nedávno také spojila s NYDIG a umožnila zákazníkům nakupovat luxusní automobily financované prostřednictvím půjček zajištěných bitcoinem. Fertitta začal přijímat platby kryptoměnami v Houstonu v roce 2018.

Oboustranné sympatie

Kelly Brewster, marketingová ředitelka z NYDIG řekla, že tým bude vyplácen v bitcoinu. Toto partnerství akorát podtrhuje jejich nadšení z oblasti Houstonu a bitcoinových inovací, které se tam odehrávají. Spolupráce NYDIG s rodinou Fertitta napříč jejich podniky výrazně urychlí cíl zpřístupnit bitcoiny všem.

The Rockets budou spolupracovat s NYDIG na rozšiřování ekosystému bitcoinu prostřednictvím vzdělávacích programů a iniciativ na podporu komunity a zároveň poskytovat NYDIG významnou expozici na všech sociálních a digitálních platformách týmu.

Crypto.com Aréna

Singapurská burza ve středu oznámila, že si zajistila práva na pojmenování Staples Center v Los Angeles, které je domovem NBA Lakers či Kings z NHL, na příštích 20 let. Dohoda mezi Crypto.com a vlastníkem i provozovatelem stadionu AEG má údajně hodnotu neskutečných 700 milionů dolarů! K přejmenování má dojít 25. prosince, při zápasu Lebrona s Brooklyn Nets

Burza Crypto.com si také zajistila sponzorství NFT se závody Formule 1 či UFC, stejně jako partnerství s jednotlivými kluby, jako je francouzský fotbalový tým Paris Saint-Germain a hokejový Montreal Canadiens.

Šedá historie

Spousta společností, které se opírají o nové technologie nebo spekulativní investice, se po podobných investicích do přejmenování zhroutily. Nějakou dobu to bylo tak běžné, že lidé mluvili o „kletbě stadionu“.

Pro příklad společnost, jenž se vydávala za firmu obchodující s energií, možná nejznámější korporátní podvod za poslední půlstoletí, se zhroutila pouhé dva roky poté, co koupila práva na stadion baseballového týmu Houston Astros. Nebo CMGI, investiční a holdingová společnost, nevydržela o mnoho déle po dohodě o pojmenování amerického fotbalového hřiště New England Patriots v roce 1999, nyní známého jako Gillette Stadium.

Token CRO

Interní měna okolo celého ekosystému Crypto.com je token CRO. Cena této kryptoměny započala silný růst po události, jež signalizovala uzavření dohody. Aktivum během dvou dnů zaznamenalo růst ceny o více jako 30 %.

Vývoj ceny kryptoměny CRO
CZK
USD
EUR
BTC
Normální osa
Logaritmická osa

S touto měnou je často spojovaný systém cash-backu. Firma nabízí různé procentuální úrovně cash backu 1-8 procent a další služby zdarma. Typ karty, jež můžete vlastnit, záleží na tom, kolik tokenů CRO zamknete v peněžence a jste ochotni držet. Jak vidíte, základní modrá karta vám dává nárok na 1 % z každé platby. O jeden level lepší karta vám dá cashback 2 % a k tomu zdarma Spotify.

Crypto.com kupuje právo na pojmenování arény Staples a tým Rockets uzavírá dohodu s NYDIG
Odměny dle úrovní
Zdroj: Crypto.com

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
0%
Cena
$48 574
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
0%
Cena
$4 076
Graf posl. 7 dní
Graf Binance Coin
Změna za 24h
0%
Cena
$558
Aktualizováno 6.12.2021 15:05

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo