Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Covesting odhaluje překvapení: Spálení tokenu COV

Publikováno
Covesting odhaluje překvapení: Spálení tokenu COV

K radosti “early adopters” uživatelů tokenu COV a k oslavě zahájení implementace utility tokenu v rámci modulu Covesting copy trading na PrimeXBT, tato společnost překvapila komunitu předem neohlášeným spálením tokenu COV.

Pálení tokenů snižuje celkový počet tokenů v cirkulaci, čímž teoreticky zvyšuje dlouhodobou dosažitelnou hodnotu jednoho daného tokenu. Současně však menší počet mincí znamená, že ceny mohou rychleji růst, i když poptávka zůstane beze změny.

Níže naleznete důvody, proč je implementace tokenu COV Utility tak významná pro obchodní komunitu na platformě Covesting, a proč taková pálení tokenů zlepší dlouhodobou nabídku hodnoty tohoto tokenu pro jeho držitele.

Jak se token COV stane ústředním prvkem nástroje Copy Trading?

Přestože PrimeXBT a Covesting nejsou v krypto-prostoru žádní nováčci, Covesting modul pro kopírování obchodů byl představen teprve tento rok poté, co byla jeho verze postupně zlepšována ve fázi beta-testování.

Od té doby tento nástroj pro kopírování obchodníků, který spojuje aktivní a úspěšné tradery a jejich sledující, rychle narostl na popularitě.

Zajímavé je zmínit, že tradeři mezi sebou soutěží v transparentních žebříčcích na základě jejich výkonnosti, což přidává možnost pro uživatele této platformy najít a kopírovat jenom ty nejlepší tradery.

Našli se i tradeři a strategy manageři, kteří svým obchodováním dosáhli zhodnocení až 10 000 %. Zda je to dlouhodobě udržitelné, to už posuďte sami.

Už od počátku bylo ale plánem společnosti Covesting pro tuto platformu vytvořit utility token COV, který jeho držitelům přinese velké množství výhod a funkcí. Tento den právě nastal a dá se říct, že čekání se vyplatilo.

Co umí COV token? Zvýšení profitu, o kterém musíte vědět

Zrovna včera totiž Covesting odhalili, že plánovaná implementace tokenu COV je u konce a je nyní dostupný pro všechny uživatele jejich platformy. To představuje ukončení druhé fáze spuštění platformy Covesting.

A co COV token umožňuje?

Pro sledující (kopírující) uživatele je to třeba snížení vstupních poplatků nebo zvýšení poměru zisku z těchto obchodů ve prospěch uživatele. Uživatelé totiž část svých zisků musí odvádět platformě a díky tokenu COV se tato část zmenší.

Tradeři, kteří naopak své obchody nechávají uživatele kopírovat, díky COV mohou snížit poplatky svých obchodů až o 75 %.

Nicméně dalším zajímavým a důležitým benefitem držení tokenu COV jsou právě jeho plánovaná pálení. Pálením se snižuje jejich celková nabídka, což teoreticky i při zachované poptávce zvyšuje jejich cenu.

Covesting ve své zprávě uvedlo, že plánuje spálit až 50 % všech tokenů, ve kterých uživatelé poplatky platformě odvedou.

Pravidelné pálení bylo v plánu už od začátku přípravy tohoto tokenu, což by ho mohlo investorům trochu přiblížit a dát mu přidanou hodnotu.

Kvůli očekávanému zahájení implementace tokenů COV ale Covesting toto velké překvapení pro své uživatele odhalil až na poslední chvíli, aby dosažený milník ještě více oslavili a představili veřejnosti.

Covesting komunitu šokoval tím, že při prvním pálením spálili celkem 186 127 COV, což v danou chvíli znamenalo zhruba ekvivalent 124 946 dolarů.

Důkaz spálení COV tokenů

COV tokeny jsou v současné době k dispozici na burzách Kucoin a Uniswap, ale pro zjednodušení také PrimeXBT umožňuje uživatelům aktivovat nástroj přímo s BTC z modulu Covesting copy trading v sekci COV token utility.

Pokud jste zatím kopírovací nástroj z díly Covesting ještě nezkoušeli, zkuste ho dnes a objevte zcela nový způsob obchodování. Zjistíte, proč může být token COV dříve či později další mincí, která se objeví v první desítce seznamu kryptoměn na základě jejich kapitalizace.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.