Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Česká investiční konference 2021: Jedinečná příležitost dozvědět se více o akciích a investování do nich! + SOUTĚŽ o vstupenky

Publikováno
Česká investiční konference 2021: Jedinečná příležitost dozvědět se více o akciích a investování do nich! + SOUTĚŽ o vstupenky

Již osmým rokem se bude konat největší konference v ČR, která nabízí blízký pohled na akcie a investování do nich. Stejně jako minulý ročník bude většina programu probíhat online, a to 8. a 9. listopadu 2021.

Pokud se této konference chcete zúčastnit zcela zdarma, můžete si s námi zasoutěžit o 1 vstupenku na hlavní program a o 2 vstupenky na workshopy, v celkové hodnotě více než 10 000 Kč! Na co se můžete na České investiční konferenci těšit a kdo patří mezi řečníky? Více se dozvíte v článku.

Kdy a kde se bude Česká investiční konference konat?

Česká investiční konference, jíž je Finex.cz partnerem, je největší českou konferencí, která nabízí účastníkům možnost setkat se s nejúspěšnějšími českými a zahraničními investory, kteří se s nimi podělí o své dlouholeté zkušenosti a poradí jim, jak investovat.

Letošní již 8. ročník se bude konat 8. a 9. listopadu online, díky čemuž se ke konferenci můžete připojit odkudkoli se vám zlíbí.

Pro investiční nadšence je připravený i malý Offline Networking, kde se mohou setkat se všemi řečníky a dalšími investory v tváří v tvář. Konference je určená nejen pro zkušené investory, kteří se chtějí dozvědět více o aktuálním dění na trhu, ale i pro úplné začátečníky. Nejen ti určitě ocení workshopy plné informací, které jim pomohou lépe porozumět akciím a různým investičním strategiím.

Vstupenky na akci můžete koupit přímo na stránkách České investiční konference, nebo si s námi o ně zasoutěžit.

Bližší informace o soutěži a jejích podmínkách se dozvíte na konci článku.

Na co se můžete na České investiční konferenci těšit?

Česká investiční konference doslova hýří informacemi ze světa akcií, o které se s vámi podělí hned několik řečníků a zkušených investorů. Celý program je rozdělen do dvou dnů, přičemž jeho hlavní část probíhá 8. listopadu od 9:00 do 17:30.

Během ní vám dvanáct řečníků představí zajímavé investiční příležitosti z různých odvětví. Těšit se můžete například na Daniela Gladiše z Vltava Fund, hlavního analytika XTB Jaroslava Brychtu nebo portfolio manažera J&T banky Michala Semotana.

Zdroj: Ceskainvesticnikonference.cz
Kompletní seznam řečníků České investiční konference 2021

V druhé části programu, která se koná 9. listopadu od 9:00 do 14:50, jsou pro vás připraveny čtyři workshopy. První z nich nese název „Tapas z akciového trhu“ a provede vás jím již zmíněný Daniel Gladiš. Díky více než hodinové přednášce se můžete dozvědět užitečné informace o vybraných tématech z akciového trhu, které se zaměří například na výnosnost kapitálu či cashflow.

Na 9. listopad je od 18:00 do 22:00 naplánovaný i Offline Networking, kde se můžete na živo setkat se všemi řečníky a dalšími investory.

Tato akce se bude konat v Praze na předem určeném místě.

Jako další je pro vás nachystaný workshop „Jak shortovat akcie“, který si pro vás připravil ten nejpovolanější, a to největší český shortař Aleš Vávra. Třetí workshop „Symboly akciového trhu“ pod vedením portfolio manažera Erste Asset Management Mikuláše Splítka, vám odpoví na to, zda se inflace stane v budoucnu žádaným jevem, nebo jestli Bitcoin opravdu dosáhne statutu digitálního zlata.

Posledním z workshopů „Jak investovat do biotechnologických akcií“ vás provede Ján Hájek, portfolio manažer Top Stocks, který se s vámi podělí se svými více než 15letými investičními zkušenostmi v odvětví biotechnologií.

Jak probíhal minulý ročník?

Minulý 7. ročník se nesl jako většina akcí v duchu koronaviru, což přivedlo pořadatele na nápad poprvé uspořádat konferenci online. Během ní se u pomyslného pultu vystřídalo hned jedenáct českých a zahraničních řečníků.

Poznámka

Pokud si chcete udělat představu, o tom, jak vypadá Česká investiční konference naživo, můžete se podívat na záznamy workshopů a přednášek z minulého ročníku, které jsme pro vás získali.

Jedním z nich je záznam workshopu s názvem „Investování v záplavě Helicopter Money“ od Daniela Gladiše či krátký záznam přednášky od Jakuba Skryja, který investorům skrze velice podrobnou analýzu potenciální investiční příležitosti představil společnost JOST WERKE.

Kromě přednášek, prostřednictvím kterých známí investoři představili své strategie a přístupy k investování, se mohli účastníci opět zúčastnit čtyř workshopů. Ty se zabývaly například tím, jak se mají investoři zachovat v období panických výprodejů akcií nebo strategií low volatily a jejím použitím v praxi.

Jak vidíte, konference vám má rozhodně co nabídnout. Program je nabitý a vědomosti, které si díky řečníkům a jejich know-how můžete odnést, budou rozhodně stát za to.

Poznámka

Podrobnější informace o konferenci, programu a řečnících naleznete na stránkách České investiční konference.

Zasoutěžte si s námi o vstupenky na Českou investiční konferenci 2021!

Chcete se zdarma zúčastnit největší investiční konference v ČR?

Pokud zní vaše odpověď ano, máme pro vás jedinečnou možnost zasoutěžit si s námi o 1 vstupenku na hlavní program pořádaný 8. listopadu od 9:00 do 17:30 a 2 vstupenky na čtyři již zmíněné workshopy.

Jak získat vstupenky zdarma? Postup je jednoduchý, stačí vyplnit níže připravený emailový formulář (díky kterému vás budeme moci případně kontaktovat) a dále sdílet veřejně tento náš facebookový příspěvek na svém Facebooku. Soutěž probíhá od 19. 10 do 29. 10.

Poté stačí už jenom počkat, zda se stanete jedním ze 3 šťastlivců, které vylosujeme 30. 10. Výherce náhodně vylosujeme ze všech obdržených emailových adres (samozřejmě za předpokladu splnění soutěžních podmínek). Přejeme hodně štěstí a těšíme se na vás na České investiční konferenci!

Výherci soutěže

Poznámka

Soutěž byla ukončena 30.10. Zde jsou vítězové z losovaných, kteří splnili podmínky:

  • B. Vondráčková – Vstupenka zdarma na Workshop
  • S. Sempra – Vstupenka zdarma na Workshop
  • J. Masopust – Vstupenka zdarma na celý program

Všechny výherce budeme co nejdříve kontaktovat. Gratulujeme!

Formulář pro přihlášení do soutěže (soutěž již skončila!)

Líbil se vám tento článek?
5
0

Autor

Milovnice a nadšenkyně do financí, investování a kryptoměn. O finančních, ale i technologicky laděných tématech píše již od roku 2016. Kromě akciových trhů s nadšením sleduje nejnovější trendy v oblasti startupů, ale i velkých hráčů v široké škále odvětví od e-commerce a AI až po elektromobilitu nejen ve světě, ale i v našem malém českém rybníčku.

Nikola se však věnuje i tématům spojených s bankovnictvím, pojišťovnictvím či půjčkami, jejichž recenzování věnuje podstatnou část svého času. Ve všech případech jí však záleží na tom, aby si její texty našly cestu nejen ke zkušeným čtenářům a investorům, ale i úplným nováčkům ve světě financí.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.