Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

[Bitcoin] Analýza 24. 9. 2021 – Kdy se potvrdí býčí trh?

Publikováno

Ahoj tradeři, v minulé analýze jsme se bavili o tom, že kolem 49.000 USD je hlavní rezistence, která by měla poslat BTC na nejbližší support, kterým byly ceny 41.500-39.000 USD. Toto proběhlo naprosto ukázkově – níže můžete vidět graf s analýzou z minulého týdne.

Primární scénář pohybu BTC
Primární scénář pohybu BTC

V analýze jsem také psal, že pokud by “hlavní support” cenu neudržel, může se stát, že přijde hluboký pullback, až k 35.000, případně 32.000 USD – dle grafu.

Vzhledem k tomu, že se pouze potvrzuje náš scénář z minulého týdne, tak k této fázi není co dodat. V dnešním článku se zaměříme hlavně na to, kdy se pro nás bude potvrzovat býčí market.

Kdy začne být Bitcoin opět bullish?

Na internetu koluje spousta analýz na kryptoměny, které potvrzení býčího trhu udávají pomocí různých trendovek, klouzavých průměrů, atd – to jsou hodnoty, které se neustále mění, proto zde chci předložit řešení, které dá naprosto jasnou odpověď.

Bitcoin začne být bullish, až překoná poslední swing high, které je v této chvíli na ceně 48.292 USD (v grafu níže vyznačeno jako bulish level). Pokud tedy uzavře denní svíce výše než na 48.300 USD, můžeme si být na 90 % jistí, že náš scénář byl správně – tedy dno v našem supportu bylo finální a BTC bude časem pokračovat na nová ATH.

Potvrzení bullish trendu
Potvrzení bullish trendu

Dokud toto neproběhne, stále je BTC v nebezpečí navštívení nižších hodnot, viz výše.

Závěr

Byť se za poslední týden stalo hodně, tak z hlediska struktury to nebyl tak podstatný pohyb. Ať už je to začátek jakéhokoli scénáře z minulé analýzy, zatím nelze určit, o který scénář půjde. Nezbývá tedy než čekat buď na proražení rezistencí a potvrzení bullish scénáře, nebo návštěvu 35.000 USD.

Snad potvrzení jednoho z těchto získáme do příštího pátku.

Líbil se vám tento článek?
9
1

Autor

Andy je investor a swingový obchodník především na poli kryptoměn, avšak i s okrajovým zájmem o komoditní trh.

V tradingovém prostředí se aktivně pohybuje od roku 2018, kdy také založil skupinu Blockspace, ve které se se svým týmem věnuje důležitým informacím a vzdělávání v oblasti především kryptoměnového tradingu.

“Beru jako poctu účastnit se inovací, které krypto přináší, a chci pomáhat ostatním se v tomto trhu zorientovat.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.