Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

5 filmů, na které by se každý obchodník binárních opcí měl podívat

Svět binárních opcí může být velice lukrativním a výdělečným trhem jak pro začátečníky, tak pro obchodníky, kteří se už v binárních opcí vyznají. Přece jenom to, že víte, kolik přesně vyděláte, nebo ztratíte je skvělé, žádný jiný finanční nástroj vám takovouto možnost nenabídne. Já osobně toto považuji za obrovskou výhodu. Při obchodování binárních opcí také nemusíte brát v potaz tolik proměnných jako při jiném druhu obchodování.

Možná si říkáte, k čemu mi bude nějaký film? Není to ztráta času? Jak můžou režiséři těchto filmů rozumět obchodování na burze? Většina těchto filmů je natočena podle událostí, které se opravdu odehrály a mohou být pro někoho inspirací, nebo ponaučením. Pokud to s obchodováním myslíte opravdu vážně – teď se nebavíme jen o obchodování binárních opcí ale celkově o obchodování jako takovém – tak si z těchto filmů něco vezmete. Jste ambiciózní? Chcete něco dokázat? Pokud ano, tak vám doporučuji se na tyto filmy podívat, určitě to nebude ztracený čas. Pojďme se tedy podívat na 5 nejlépe hodnocených filmů s finanční tématikou, které stojí za to vidět.

Riziko (Boiler Room)

V hantýrce zaměstnanců makléřské firmy J. T. Marlin se tak označuje velká místnost plná yuppíků, kteří jeden přes druhého hovoří do telefonů, aby prodali co nejvíce akcií, a co nejdříve tak získali milionové bohatství. Na to, aby sem nastoupili, nepotřebovali žádné speciální vzdělání, to je spíše přítěží. Tady platí jediné: dřít, dřít a zase dřít, žádná pracovní doba, žádná dovolená a do roka jsi milionář.

Enron: The Smartest Guys in the Room

Dokument který popisuje jeden z největších finančních skandálů v americké historii. Enron byla americká energetická společnost, svého času zaměstnávající přes 20 000 lidí. Snímek zachycuje vzestup a pád společnosti na pozadí osobních příběhů lidí z vedení společnosti, kteří svými činy dovedli společnost k vyhlášení bankrotu v roce 2002. Divákovi je formou výpovědí bývalých zaměstnanců a politiků předkládáno svědectví riskování vedení společnosti na energetickém trhu. Příběh společnosti, po jejímž bankrotu ztratili zaměstnanci a investoři miliardy dolarů.

Finanční krize (Inside Job)

První film, který odhaluje pravdu, která se skrývá za ekonomickou krizí z roku 2008. Globální finanční kolaps přišel na dvacet bilionů dolarů, miliony lidí připravil o práci a domovy. Pomocí rozsáhlého výzkumu a rozhovorů s významnými finančními odborníky, politiky a novináři finanční krize hledá stopy vzestupu loupeživého průmyslu a ukazuje vztahy, které korumpovaly politiky a zákonodárce.

Wall Street

Wall Street, symbol světa velkých financí, je současně jedním z amerických symbolů úspěchu. Touží po něm i hlavní hrdina filmu. S důležitou informací svého otce o letecké společnosti Blue Star se mu podaří proniknout do kanceláře burzovního spekulanta a po dohodě pro něj začít pracovat. Gekko ambiciózního mladíka využívá pro nepříliš legální úkoly, například získávání informací. Buda, který na čas podlehl snadných, nepříliš čestných zisků, však čeká velký šok.

Margin Call

Film vypráví příběh klíčových postav investiční firmy, 36 hodin před vypuknutím finanční krize, jež se rozpoutala roku 2008. Když nezkušený finanční analytik odhalí informace, které mohou jeho firmu poslat ke dnu, vyvolá tím řetězec rozhodnutí – finančních i morálních – a katapultuje životy všech zainteresovaných na pokraj katastrofy. Margin Call nabízí neúprosný a odvážně autentický pohled na finanční průmysl a jeho aktéry ve chvíli, kdy stojí před rozhodnutími, která utvářejí budoucnost.

Štítky:

Jiří Procházka

Více o autorovi Jiří Procházka

Vydělávání peněz na internetu mě lákalo již dlouho, ale až s binárními opcemi se mi to podařilo. Binární opce mě především zaujaly kvůli jednoduchosti a možnosti naučit se lehce obchodovat. Zkoušel jsem spoustu dalších způsobů, jak si vydělat peníze, ale vždy to byly tak malé částky, že se ani nedalo mluvit o vydělávání peněz. Více informací o mě se dozvíte zde: O nás

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k “5 filmů, na které by se každý obchodník binárních opcí měl podívat”

  1. Vyděl jsem Wall Street fakt dobrej film s Michaleem Douglasem a s Charliem Sheenem.
    Dobrej film byl taky Vlk z Wall Street s DiCapriem, nevím jestli Vám to nějak pomůže v byznysu, možná Vám to jen ukáže to, že byznys někdy špinavej a zvrácenej. Ale jinak je to skvělej film.

    Jinak děkuji autorovi za dobrou inspiraci.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.