Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Začne Fed snižovat úrokové sazby? Akcie, zlato a dluhopisy kvůli tomu strmě posilují!

Slyšení Fedu v Kongresu vyvolává na trhu vzrušení z nových údajů o inflaci. Akcie, zlato a dluhopisy rostou s blížícím se snížením sazeb.

Slyšení s předsedou Fedu v americkém Kongresu přineslo spoustu zásadních informací, které jsou pohonem pro další kurzový růst na trzích. Čerstvě byla zveřejněna i data o inflaci, které pozitivní náladu na trzích ještě více umocňují.

Díky tomu akcie, zlato a dluhopisy strmě posilují. Jelikož Fed s největší pravděpodobností začne snižovat úrokové sazby.

Kdo bude díky tomu vítěz a kdo spíše poražený?

Více v samotném videu výše.

Sledujte všechna naše videa na YouTube

Každý týden přinášíme několik krátkých video analýz a podcastů, kde odhalujeme tajemství toho nejzajímavějšího, co se na finančních trzích děje a co do očekáváme.

Získáte také exkluzivní pohled na investiční strategie a naučíte se, jak správně nakládat s osobními financemi a investicemi.

Chcete-li mít přehled o tom, co se děje, a současně posílit své finanční znalosti, odebírejte a sledujte náš YouTube kanál.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Vystudovaný ekonom a znalec díla Adama Smithe, Davida Ricarda a Johna Keynese, který publikuje obsah o technické analýze kapitálových trhů, fundamentální analýze, makroekonomii a měnové politice.

Jaroslav je přesvědčen, že právě tyto disciplíny jsou zásadní pro pochopení celého kontextu finančního trhu, a snaží se čtenáře vybavit ucelenou myšlenkovou mapou pro přemýšlení nad finančním světem.

“Pro investory je důležitý komplexní znalostní základ, díky kterému může každý minimalizovat rizika.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.