Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Tohle jsou kryptoměny budoucnosti. Těchto 5 projektů vyhrálo prestižní soutěž

V Dubaji před nedávnem skončil kryptoměnový hackathon Web3 Unleashed #2. Kdo jsou jeho vítězové?

Tohle jsou kryptoměny budoucnosti. Těchto 5 projektů vyhrálo prestižní soutěž
Zdroj: depositphotos.com

Hackathon Web3 Unleashed #2 konaný s podporou kryptoměnové burzy Bybit a Dubai Multi Commodities Centre, přivítal v Dubaji 15 finalistů, z nichž bylo nakonec vybráno 5 vítězných projektů, které si rozdělily odměnu ve výši 160 000 USD.

Zdroj: x.com/dmccauthority
Vítězové hackhatonu
Vítězové hackathonu Web3 Unleashed #2

Jak se dalo čekat, letos se soutěžící zaměřily na projekty z oblasti digitální identity, Web3 infrastruktury, umělé inteligence (AI), zero-knowledge protokolů a DePINu.

Odborná porota s podporou partnerů jako DWF Labs, Injective (INJ) či 1inch DEX nakonec vybrala jako vítězné tyto projekty:

Trepa

Trepa je aplikace v Telegramu běžící na příbuzném blockchainu The Open Network s nativní mincí Toncoin (TON). Nabízí decentralizované tržiště sázek fungující na blockchainu, kde mohou uživatelé sázet a předpovídat výsledky jakéhokoli zápasu, soutěže, voleb či společenské události. Takový Polymarket v Telegramu.

Mavryk Network

Mavryk je blockchain zaměřený na usnadnění přístupu k aktivům z reálného světa, tzv. RWAs (Real-World Assets). Předpokládá se, že tokenizace RWAs jako komodit, akcií či indexů bude jedním z trendů příštích let.

KelpMe

KelpMe je poslední záchranou pro ty, kteří berou bezpečnost a zabezpečení privátního klíče nebo seedu (recovery phrase) na lehkou váhu. Projekt vyvinul mechanismus KELP (Key-Loss Protection), který uživatelům umožňuje obnovit aktiva v případě, že ztratí přístup ke své peněžence.

Hive

Umožňuje uživatelům sdílet svůj výpočetní výkon do společné sítě a získávat za to odměnu. Decentralizovaný přístup nabízí alternativu ke službám velkých technologických společností jako např. cloudových úložišť.

Poppin

A na závěr Poppin. Projekt vyvíjí rozšíření prohlížeče, které uživatelům nacházející se na jakékoli stejné stránce umožňuje komunikovat prostřednictvím živého chatu. O čem by se asi naši čtenáři bavili po přečtení tohoto článku?

Poslouchejte naše podcasty, ať vám nic neunikne!

Víte, že máme dva podcasty? V krátkém podcastu Burza s odstupem každý týden odhalujeme to nejzajímavější, co se na finančních trzích stalo.

Dvakrát do měsíce si pak můžete poslechnout podcast Kam tečou peníze, kde se do hloubky věnujeme ekonomice, politice a tomu do jakých finančních aktiv může být zajímavé investovat.

Získejte díky těmto podcastům exkluzivní pohled na investiční strategie a naučte se, jak správně investovat a nakládat s osobními financemi.

Odebírejte a poslouchejte tyto podcasty, ať vám nic zajímavého neunikne.

Líbil se vám tento článek?
5
1

Autor

Jmenuji se Michal Sobol a na Finex.cz dohlížím na chod kryptoměnové redakce. Mým cílem je, abychom společně s redaktory a přispěvateli předali čtenářům každý den mnoho zajímavých a zejména užitečných informací.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.