Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Tato kryptoměnová hra pro Apple a Android si pro první hráče připravila 1 milion USD

Guild of Guardians dorazila na iPhony i Androidy. Fantasy RPG propojená s blockchainem startuje eventem s milionovými odměnami.

Publikováno
Tato kryptoměnová hra pro Apple a Android si pro první hráče připravila 1 milion USD
Zdroj: guildofguardians.com

Dle oznámení společnosti Immutable Games byla očekávaná mobilní fantasy RPG hra Guild of Guardians oficiálně uvedena na celosvětový trh. Hra je nyní k dispozici ke stažení na zařízeních Apple i Android.

Ve snaze oslavit uvedení hry na trh a zvýšit zapojení hráčů společnost odhalila, že plánuje udělit ceny v hodnotě až 1 milion USD.

O čem je Guild of Guardians?

V Guild of Guardians tvoří hráči z legendárních strážců nezastavitelný tým. Vyrábí mocné předměty, strategicky povolávají nové hrdiny a zdolávají stále obtížnější úrovně v podzemí.

Hra je postavena na EVM kompatibilní síti, což umožňuje skutečné vlastnictví herních aktiv v podobě NFTs, jejich obchodování v bezpečném ekosystému.

Guild of Guardians

Od roku 2022 hra Guild of Guardians vzbuzuje značný zájem a nashromáždila více než 1 milion předregistrovaných uživatelů, kteří se už dlouho touží ponořit do jejího bohatého fantasy světa.

Kromě toho, že můžou hráči plnit questy za odměny samostatně, hra nabízí i možnost kooperace, strategických spojenectví a společných výzev. Spojením sil s ostatními hráči se členové cechu mohou vydávat na epické výpravy, dobývat podzemí či odemykat exkluzivní odměny.

První event ve hře, který odstartoval 15. května, nabízí hráčům možnost vyhrát tokeny GOG a další odměny, včetně NFTs v hodnotě 1 milionu USD.

Zdroj: guildofguardians.com
GoG Act1
První event s názvem Act 1: The Dread is Here

GOG je ERC-20 token na blockchainu Etherea. V rámci hry slouží jako platidlo např. za ražbu (mint) nového NFT nebo jejich směnu. Token se také používá pro governance, tedy správu a hlasování ohledně směřování projektu.

Immutable Games

Společnost Immutable Games v roce 2022 získala 200 milionů USD a zajistila si investice od těžkých vah v oboru, jako např. od Tencentu či Animoca Brands.

Chris Clay, viceprezident herního designu v Immutable Games, do firmy přinesl své zkušenosti z doby, kdy pracoval na kultovní sérii Magic: The Gathering.

Globální vydání hry Guild of Guardians na Google Play a Apple Store představuje příležitost oslovit široké publikum hráčů po celém světě. Trh s mobilními hrami je však silně konkurenční.

Start GoG následuje po dřívějším uvedení jiného titulu společnosti Immutable Games na stejných platformách. Karetní hra Gods Unchained (GODS) však nezaznamenala výrazný úspěch a tvůrci doufají, že s Guild of Guardians to bude lepší.

Poslouchejte naše podcasty, ať vám nic neunikne!

Víte, že máme dva podcasty? V krátkém podcastu Burza s odstupem každý týden odhalujeme to nejzajímavější, co se na finančních trzích stalo.

Dvakrát do měsíce si pak můžete poslechnout podcast Kam tečou peníze, kde se do hloubky věnujeme ekonomice, politice a tomu do jakých finančních aktiv může být zajímavé investovat.

Získejte díky těmto podcastům exkluzivní pohled na investiční strategie a naučte se, jak správně investovat a nakládat s osobními financemi.

Odebírejte a poslouchejte tyto podcasty, ať vám nic zajímavého neunikne.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.