Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Samsung bude nově podporovat TRX na své Blockain Keystore App

Publikováno
Samsung bude nově podporovat TRX na své Blockain Keystore App

Zakladatel kryptoměny Tron (TRX), Justin Sun, oznámil na svém twitterovém účtu spojení TRX s technologickým gigantem Samsung. Uživatelé odteď budou mít přístup nejen k samotné kryptoměně, ale i k jejím příbuzným tokenům a Tron DApss.

Uživatelé Samsung Galaxy S10 se mohou radovat

Samsung v březnu tohoto roku spustil svůj nový projekt Samsung Blockchain Keystore. Ten uživatelům se Samsung Galaxy S10 a postupně i s dalšími novými modely umožňuje ukládat a manipulovat s kryptoměnami.

První kryptoměnou, kterou Samsung zpřístupnil na své platformě bylo Ethereum (ETH) a k němu přidružené tokeny. Jako další poté přišel na řadu i Bitcoin (BTC).

Profily těchto kryptoměn

Graf BTC
Změna za 24h
+6,71 %
Aktuální cena
$70 834
Graf TRX
Změna za 24h
+2,01 %
Aktuální cena
$0,12

Nyní však zakladatel Tronu (TRX), Justin Sun, zveřejnil na svém twitterovém účtu, že spojí své síly s technologickým gigantem Samsung. Odteď tedy budou mít uživatelé přístup k TRX, TRC10, TRC20 a Tron DApps.

Justin Sun naznačil spojení již před týdnem

Justin Sun již 25. září naznačil, že dojde k propojení se “stamiliardovou mega korporací,“ přičemž své sledující vyzval, aby se pokusili uhádnout, o kterou ze společností se jedná.

Uživatelé ihned začali spekulovat právě o společnosti Samsung. Jejich hlavním vodítkem byla již dříve potvrzená účast Suna na konferenci Samsung Developer Conference, která se konala 29.-30. října v San Jose Convention.

Integrují i další společnosti

Samotný Sun vidí propojení TRX s technologickým gigantem jako velký krok pro kryptoměnovou komunitu. Hlavním důvodem je podle něj široká základna uživatelů, která čítá miliardy vlastníků mobilních telefonů s přístupem ke kryptoměnám.

Toto by měl být podle Suna pádný argument pro ostatní výrobce mobilních telefonů, jaký mi jsou například Apple, Xiaomi nebo Huawei, aby se také zaměřily na technologie blockchainu a začaly s jeho integrací.

Líbil se vám tento článek?
31
0

Autor

Milovnice a nadšenkyně do financí, investování a kryptoměn. O finančních, ale i technologicky laděných tématech píše již od roku 2016. Kromě akciových trhů s nadšením sleduje nejnovější trendy v oblasti startupů, ale i velkých hráčů v široké škále odvětví od e-commerce a AI až po elektromobilitu nejen ve světě, ale i v našem malém českém rybníčku.

Nikola se však věnuje i tématům spojených s bankovnictvím, pojišťovnictvím či půjčkami, jejichž recenzování věnuje podstatnou část svého času. Ve všech případech jí však záleží na tom, aby si její texty našly cestu nejen ke zkušeným čtenářům a investorům, ale i úplným nováčkům ve světě financí.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (2 komentáře)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

verča

dají se někde sehnat crypto měny zdarma?

Redakce Finex

Dobrý den, Verčo. Ano, jde to – máme na toto téma dokonce i dva články. Jeden o bitcoinu a jeden o kryptoměnách obecně. Přečtěte si je zde: Kde získat BITCOIN zdarma a Jak sehnat KRYPTOMĚNY zdarma. Je to ale docela na dlouho a jedná se o mizivé částky – proto doporučuji si nějaký ten zlomek bitcoinu i koupit, jako návod může posloužit náš článek Kde a jak koupit bitcoin.

Vojtěch, Finex.cz