Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Přichází růst bitcoinu, zlata a akcií. Pomohlo zasedání Fedu. Je pokles v nedohlednu?

Publikováno

V další pravidelné video analýze se podíváme na čerstvé informace ze včerejšího zasedání Federálního rezervního systému. Zlato, bitcoin a akciový trh totiž začaly ihned po měnově-politickém rozhodnutí agresivně posilovat do blízkosti nebo na nová historická maxima. Ve videu si proto vysvětlíme, proč trhy tímto způsobem reagovaly.

Cena bitcoinu se stále drží v blízkosti historických maxim. Zatímco u zlata a akciového trhu to vypadá na další pokračování v býčím trhu. Je proto jakýkoliv větší pokles v nedohlednu? Nebo jsou trhy až příliš pozitivní? Vše se dozvíte v nejnovějším videu výše.

Sledujte všechna naše videa na YouTube

Každý týden přinášíme několik krátkých video analýz a podcastů, kde odhalujeme tajemství toho nejzajímavějšího, co se na finančních trzích děje a co do očekáváme.

Získáte také exkluzivní pohled na investiční strategie a naučíte se, jak správně nakládat s osobními financemi a investicemi.

Chcete-li mít přehled o tom, co se děje, a současně posílit své finanční znalosti, odebírejte a sledujte náš YouTube kanál.

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Vystudovaný ekonom a znalec díla Adama Smithe, Davida Ricarda a Johna Keynese, který publikuje obsah o technické analýze kapitálových trhů, fundamentální analýze, makroekonomii a měnové politice.

Jaroslav je přesvědčen, že právě tyto disciplíny jsou zásadní pro pochopení celého kontextu finančního trhu, a snaží se čtenáře vybavit ucelenou myšlenkovou mapou pro přemýšlení nad finančním světem.

“Pro investory je důležitý komplexní znalostní základ, díky kterému může každý minimalizovat rizika.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.