Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

4. díl podcastu Kryptokec: Security tokeny

4. díl podcastu Kryptokec: Security tokeny

Ve čtvrtém dílu podcastu Kryptokec se kromě stálých hostů Vladimíra Vencálka a Josefa Tětka objevil (stejně jako v minulém dílu) i Matěj Galvánek, správce investičního fondu se sídlem na Gibraltaru, který investuje do kryptoměn a dalších digitálních aktiv.

V 50minutové debatě se dozvíte co jsou to security tokeny, jak fungují a taky co security tokeny nejsou. Diskutující rozebírají i rozdíl často zaměňovaných security tokenů a utility tokenů.

Na závěr Josef shrne svoji vizi a řekne nám, jak podle něho security tokeny ovlivní svět v následujícím roce. Zjednoduší tato aktiva práci drogových kartelů?

Podcast si přehrajete níže:

Musíme přiznat, že v tomto díle se jedná o poměrně složité povídání. Pokud se v kryptoměnách nebo financích ještě nepohybujete moc dlouho, tento díl vás asi moc nenadchne. V opačném případě se ale dozvíte spoustu nových informací a hlavně příklady z praxe.

Další témata, která jsou v tomto dílu probírána, jsou:

  • Co jsou to ICO a je pravda, že na nich lidé zbohatli?
  • Proč vznikl tzv. Useless Ethereum Token a co si jeho vydavatel za investovaných 5 000 000 Kč koupil?
  • Kolik peněz vybralo největší ICO světa EOS a jak je to možné, když se jednalo o tak vágně popsaný projekt, který pomlouvá i zakladatel Etherea, Vitalik Buterin?

Podcast si můžete poslechnout pomocí webového přehrávače výše, nebo z vašeho mobilního telefonu po kliknutí na následující odkazy:

Poslechněte si 4. díl podcastu Kryptokec

Další zdroje informací k tomuto dílu

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.