Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

3. díl podcastu Kryptokec: Tržní kapitalizace kryptoměn

3. díl podcastu Kryptokec: Tržní kapitalizace kryptoměn

Ve třetím dílu kryptoměnového podcastu Kryptokec se kromě stálých hostů Vladimíra Vencálka a Josefa Tětka objevil i Matěj Galvánek. Matěj už od roku 2013 kryptoměny aktivně používá, ale větší váhu jim začal přikládat až v roce 2015. Dnes, o 4 roky později, spravuje investiční fond se sídlem na Gibraltaru, který investuje do kryptoměn a dalších digitálních aktiv.

Téma celého podcastu se nese v duchu tržní kapitalizace kryptoměn, ale ve společné diskusi hosté odbíhají i do zajímavějších odvětví, jako je např. porovnání ETF zlata s ETF bitcoinu. Přijdou v roce 2019 na kryptoměnový trh často omílané institucionální peníze?

Podcast si přehrajete níže:

V rámci tohoto dílu se hned na začátku dozvíte kdo přesně to institucionální investor je a kdo není. Jaké mají fondy možnosti a proč je pro ně těžké do kryptoměn peníze investovat?

Další zajímavá témata, na která se v tomto podcastu dozvíte odpověď, jsou :

  • Jak fungují ETF
  • Jak probíhá nákup tisíců bitcoinů a jak fungují tzv. OTC trhy?

Podcast si můžete poslechnout pomocí webového přehrávače výše, nebo z vašeho mobilního telefonu po kliknutí na následující odkazy:

Poslechněte si 3. díl podcastu Kryptokec

Další zdroje informací k tomuto dílu

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.