Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jak investovat v roce 2024? Jaká je situace trzhu akcií, Bitcoinu, zlata a dluhopisů

Jak investičně pojmout přicházející rok 2024? Na jaká aktiva se zaměřit a proč?

Ve videu si společně přehledně zanalyzujeme několik vybraných trhů jako je Bitcoin, hlavní akciové indexy, zlato a dluhopisový trh. Odpovíme si také na otázku, proč se vyplácí investovat tak, abyste se vyhnuli příliš velkému riziku.

Prvně se ovšem zaměříme na motivaci, proč se nad svým vůbec investováním přemýšlet. Abyste se vyhnuli tomu, že se vaše investice na dlouhou dobu zaseknou v bodě, kdy vůbec negenerují žádný výnos.

Proč si to myslím? Dozvíte se v nejnovějším videu výše.

Sledujte naše videa na YouTube

Každý týden přinášíme několik krátkých video analýz a podcastů, kde odhalujeme tajemství toho nejzajímavějšího, co se na finančních trzích děje a co do očekáváme. Získáte také exkluzivní pohled na investiční strategie a naučíte se, jak správně nakládat s osobními financemi a investicemi.

Chcete-li mít přehled o tom, co se děje, a současně posílit své finanční znalosti, odebírejte a sledujte náš YouTube kanál (viz tlačítko níže).

Líbil se vám tento článek?
4
0

Autor

Vystudovaný ekonom a znalec díla Adama Smithe, Davida Ricarda a Johna Keynese, který publikuje obsah o technické analýze kapitálových trhů, fundamentální analýze, makroekonomii a měnové politice.

Jaroslav je přesvědčen, že právě tyto disciplíny jsou zásadní pro pochopení celého kontextu finančního trhu, a snaží se čtenáře vybavit ucelenou myšlenkovou mapou pro přemýšlení nad finančním světem.

“Pro investory je důležitý komplexní znalostní základ, díky kterému může každý minimalizovat rizika.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.