Woodbridge CO LTD aktuálně drží 47 pozic s celkovou tržní hodnotou $25,25 mld.
| Aktivum | Hodnota | Podíl v portfoliu | Aktivita |
|---|---|---|---|
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
Vanguard Index Fds VOO
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
Vanguard Star Fds VXUS
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
| $00.0M | 00.0 % | Zvýšeno | |
| $00.0M | 00.0 % | Zvýšeno | |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
Fortis Inc FTS
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
| $00.0M | 00.0 % | Zvýšeno | |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
| $00.0M | 00.0 % | Zvýšeno | |
| $00.0M | 00.0 % | Zvýšeno | |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
|
|
$00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
| $00.0M | 00.0 % | Zvýšeno |
| Aktivum | Hodnota | Směr obchodu |
|---|---|---|
|
|
$00.0M | Nákup |
|
Vanguard Index Fds VOO
|
$00.0M | Nákup |
|
Vanguard Star Fds VXUS
|
$00.0M | Nákup |
|
|
$00.0M | Nákup |
| $00.0M | Nákup | |
| $00.0M | Nákup | |
| $00.0M | Nákup | |
|
|
$00.0M | Nákup |
| $00.0M | Nákup | |
|
|
$00.0M | Nákup |
| $00.0M | Nákup | |
|
|
$00.0M | Nákup |
|
|
$00.0M | Nákup |
|
|
$00.0M | Nákup |
| $00.0M | Nákup | |
|
|
$00.0M | Nákup |
|
|
$00.0M | Nákup |
|
|
$00.0M | Nákup |
|
|
$00.0M | Nákup |
| $00.0M | Nákup |
Woodbridge CO LTD má expozici v 37 sektorech. Největším sektorem je Miscellaneous Publishing s podílem 95,82 % portfolia. V rámci sledovaných zpráv je trend alokace Klesající se změnou -1,5 %.
| Odvětví | Alokace | Změna | Trend |
|---|---|---|---|
|
Miscellaneous Publishing
|
95,82 % | -1,5 % | Klesající |
|
Services-Computer Programming, Data Processing, Etc.
|
0,43 % | +0,12 % | Rostoucí |
|
Commercial Banks, Nec
|
0,37 % | +0,11 % | Rostoucí |
|
Electric Services
|
0,26 % | +0,02 % | Rostoucí |
|
Retail-Catalog & Mail-Order Houses
|
0,25 % | +0,053 % | Rostoucí |
|
Pipe Lines (No Natural Gas)
|
0,2 % | +0,018 % | Rostoucí |
|
Fire, Marine & Casualty Insurance
|
0,18 % | +0,024 % | Rostoucí |
|
National Commercial Banks
|
0,15 % | +0,028 % | Rostoucí |
|
Refuse Systems
|
0,14 % | +0,0027 % | Rostoucí |
|
Semiconductors & Related Devices
|
0,12 % | +0,063 % | Rostoucí |
|
Services-Business Services, Nec
|
0,11 % | +0,022 % | Rostoucí |
|
Hospital & Medical Service Plans
|
0,11 % | +0,044 % | Rostoucí |
|
Real Estate Investment Trusts
|
0,098 % | +0,023 % | Rostoucí |
|
Gas & Other Services Combined
|
0,09 % | +0,0043 % | Rostoucí |
|
Industrial Instruments For Measurement, Display, And Control
|
0,079 % | +0,0075 % | Rostoucí |
|
Services-Prepackaged Software
|
0,078 % | +0,0069 % | Rostoucí |
|
Measuring & Controlling Devices, Nec
|
0,076 % | +0,0084 % | Rostoucí |
|
Railroads, Line-Haul Operating
|
0,048 % | +0,0085 % | Rostoucí |
|
Security & Commodity Brokers, Dealers, Exchanges & Services
|
0,033 % | -0,006 % | Klesající |
|
Retail-Family Clothing Stores
|
0,028 % | +0,0021 % | Rostoucí |
|
Retail-Lumber & Other Building Materials Dealers
|
0,028 % | +0,0025 % | Rostoucí |
|
Pharmaceutical Preparations
|
0,027 % | +0,0034 % | Rostoucí |
|
Insurance Agents, Brokers & Service
|
0,026 % | -0,0003 % | Klesající |
|
Optical Instruments & Lenses
|
0,023 % | +0,013 % | Rostoucí |
|
Railroad Equipment
|
0,023 % | +0,0036 % | Rostoucí |
|
Retail-Auto & Home Supply Stores
|
0,022 % | +0,0009 % | Rostoucí |
|
Motor Vehicle Parts & Accessories
|
0,02 % | +0,0012 % | Rostoucí |
|
Wholesale-Drugs, Proprietaries & Druggists' Sundries
|
0,02 % | 0 % | Beze změny |
|
Industrial Inorganic Chemicals
|
0,019 % | +0,0025 % | Rostoucí |
|
Investment Advice
|
0,018 % | +0,0018 % | Rostoucí |
|
Electronic Connectors
|
0,018 % | +0,0063 % | Rostoucí |
|
Retail-Variety Stores
|
0,017 % | +0,003 % | Rostoucí |
|
Finance Services
|
0,016 % | +0,0031 % | Rostoucí |
|
Guided Missiles & Space Vehicles & Parts
|
0,015 % | -0,0011 % | Klesající |
|
Crude Petroleum & Natural Gas
|
0,01 % | -0,0013 % | Klesající |
|
Electronic Computers
|
0,0092 % | +0,0019 % | Rostoucí |
|
Petroleum Refining
|
0,0061 % | -0,0004 % | Klesající |
Abychom Vám mohli poskytnout co nejlepší služby, používáme různé technologie, mezi které patří i soubory cookies.
Váš souhlas s použitím těchto technologií nám umožní zpracovávat údaje, jako je Vaše chování při používání našeho webu. Díky tomu můžeme náš web dále zlepšovat. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce těchto webových stránek.