Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Hrajte hry na mobilu a vydělávejte BTC. Tyto hry vám za hraní skutečně zaplatí

Zjistěte, jak vás mobilní hry jako Bitcoin Miner, Bitcoin Sudoku a SpaceY odměňují skutečnými satoshis, zatímco se bavíte.

Publikováno
Hrajte hry na mobilu a vydělávejte BTC. Tyto hry vám za hraní skutečně zaplatí
Zdroj: depositphotos.com

V době, kdy se kryptoměny dostávají do mainstreamu, je vydělávání Bitcoinu (BTC) prostřednictvím mobilních her fascinujícím trendem.

V obchodech App Store pro iOS a Google Play pro Android jsou k dispozici zcela bezpečné a legální mobilní hry, které hráče za hraní odměňují skutečnými bitcoiny.

Ačkoli výdělky nemusí být nijak zásadní (zpravidla se jedná o ekvivalent pár Kč v BTC za hodinu hraní) tyto hry poskytují jedinečný způsob, jak hromadit satoshis, nejmenší jednotku Bitcoinu, zatímco se věnujete své oblíbené zábavě.

Bitcoin Miner

Pro ty, kteří jsou hluboce zakořeněni ve světě kryptoměn, je hra Bitcoin Miner jako stvořená. Hra je vyvinutá společností Fumb Games pro iOS i Android.

Zdroj: x.com/BTCMinerApp
Bitcoin miner game
Ukázka ze hry Bitcoin Miner

S hrou Bitcoin Miner se pobavíte více než u většiny her s kryptoměnovými odměnami, i když je její hraní primitivní. Je to tak pestrobarevná a tak trochu hloupá pocta tomuto často bizarnímu odvětví.

A je také štědřejší než většina jiných her, se spoustou příležitostí k vydělávání satoshis spolu s odměnami zdarma, které si můžete vyzvednout několikrát denně.

Ve hře budete těžit “kryptoměny”, získávat airdropy a vylepšovat své těžební projekty, prodávat portfolio vytěžených mincí a za všechno to klikání získáte odměnu ve formě skutečných satoshis.

V horní části obrazovky se navíc vždy nachází úkol, který je jednoduchý – například odemknutí nové mince, klepnutí na určitý počet bonusů nebo získání určitého množství kryptoměn klepnutím na tlačítko těžby. Za každou splněnou misi získáte satoshis navíc.

Bitcoin Sudoku

Hra Bitcoin Sudoku od PlayDay Studios nabízí díky pomalejšímu tempu sudoku lepší rovnováhu mezi hrou a videoreklamami mezi levely.

Je také k dispozici pro systémy iOS i Android a jedná se o solidní ztvárnění klasické hry s čísly, která se snadno hraje a nabízí několik úrovní obtížnosti.

Zdroj: playdaystudios.com
Bitcoin sudoku
Ukázka hry Bitcoin Sudoku

Hra je jednoduchá a srozumitelná, můžete v ní klepnout na libovolný čtverec v mřížce a zadat číslo, přičemž se zvýrazní příslušné řádky, sloupce a čtverce.

Vzhledem k delším úrovním vyplácí Bitcoin Sudoku po každé reklamě o něco větší porci Bling bodů (které lze převést na satoshis). Výsledkem je, že se necítíte neustále přerušováni.

SpaceY

V názvu, který je narážkou na projekt SpaceX Elona Muska, sice nenajdeme slovo Bitcoin, ale ve hře samotné je opět k nalezení dost satoshis. Můžete ji stáhnout do svého iOS i Android zařízení.

V jednoduché hře o těžení asteroidů posíláte svou loď napříč galaxií, aby těžila suroviny v nově objevených sektorech. V tomto případě to znamená, že klepáním na tlačítka zkoumáte a těžíte plovoucí asteroidy a za každý z nich získáváte satoshi.

Je tu i trocha strategie – způsoby, jak zvýšit své příjmy využitím každé příležitosti, která se na cestě objeví. Čas od času se také objeví odměna ve formě satoshi zdarma, na kterou můžete jen klepnout a získat ji.

Hra není tak štědrá jako Bitcoin Miner, ale chladná atmosféra a absence značky Bitcoin v názvu by mohla být pro některé hráče přitažlivější. Navíc pokud budete hrát chytře, budete moci nashromáždit více satoshis, aniž byste utratili skutečné peníze.

Žádná z těchto her z vás sice neudělá boháče, ale všechny nabízí jedinečný způsob, jak si vydělat nějaké satoshi, zatímco si krátíte volnou chvíli hraním třeba na záchodě.

Poslouchejte naše podcasty, ať vám nic neunikne!

Víte, že máme dva podcasty? V krátkém podcastu Burza s odstupem každý týden odhalujeme to nejzajímavější, co se na finančních trzích stalo.

Dvakrát do měsíce si pak můžete poslechnout podcast Kam tečou peníze, kde se do hloubky věnujeme ekonomice, politice a tomu do jakých finančních aktiv může být zajímavé investovat.

Získejte díky těmto podcastům exkluzivní pohled na investiční strategie a naučte se, jak správně investovat a nakládat s osobními financemi.

Odebírejte a poslouchejte tyto podcasty, ať vám nic zajímavého neunikne.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.