Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Crypto.com rozšiřuje svoji působnost a skupuje dvě americké derivátové burzy

Crypto.com rozšiřuje svoji působnost a skupuje dvě americké derivátové burzy

Crypto.com rozšiřuje svoji působnost a skupuje dvě americké derivátové burzy
Zdroj: crypto.com

Společnost Crypto.com neustále utrácí za marketingové příležitosti, aby si ve Spojených státech udělala jméno. Firma se nedávno dostala do novinových titulků díky své dohodě s AEG za 700 milionů dolarů. Platforma ovšem v tomto ohledu ještě neřekla poslední slovo.

Crypto.com Aréna

Singapurská burza 17. 11. oznámila, že si zajistila práva na pojmenování Staples Center v Los Angeles, které je domovem NBA Lakers či Kings z NHL, a to na příštích 20 let. Dohoda mezi Crypto.com a vlastníkem i provozovatelem stadionu AEG má údajně hodnotu neskutečných 700 milionů dolarů! K přejmenování má dojít 25. prosince, při zápasu Lebrona s Brooklyn Nets

Burzovní akvizice

Firma oznámila, že kupuje americké burzy North American Derivatives Exchange a Small Exchange za 216 milionů dolarů. Očekává se, že dohoda bude uzavřena v první polovině roku 2022 po schválení regulačními orgány

"Cílem je nabídnout zákazníkům důvěryhodnou, bezpečnou a regulovanou platformu pro dosažení finanční nezávislosti," uvedl spoluzakladatel a generální ředitel Crypto.com Kris Marszalek.

Oba šéfové amerických burz ze Chicaga, McGhee a Donald Roberts, však budou nadále pokračovat ve svých rolích generálních ředitelů.

North American Derivatives Exchange je burza regulovaná komoditní futures komisí, se specializací na retailové investory, kterým nabízí derivátové produkty jako jsou opce, call spready a Touch Bracket kontrakty. Na druhé straně Small Exchange poskytuje futures produkty, které jsou menší, kapitálově efektivnější ve snaze přilákat nováčky.

Další milníky

Burza byla certifikována jako nejbezpečnější platforma pro obchodování s kryptoměnami a první kryptoburza, která splnila standardy SOC 2. Za auditem stojí Deloitte, mezinárodní firma, která poskytuje audity, konzultační, daňové a poradenské služby světovým značkám.

Společnost je také novým sponzorem přední latinskoamerické fotbalové soutěže. Platforma bude sloužit jako oficiální partner CONMEBOL Libertadores Cup od roku 2023, kdy plánuje vývoj NFT souvisejících se soutěží.

Token CRO

Interní měna okolo celého ekosystému Crypto.com je token CRO. S touto měnou je často spojovaný systém cash-backu. Firma nabízí různé procentuální úrovně cash backu 1-8 procent a další služby zdarma. Typ karty, jež můžete vlastnit, záleží na tom, kolik tokenů CRO zamknete v peněžence a jste ochotni držet.

CryptoCom rozšiřuje svoji působnost a skupuje dvě burzy
Odměny dle úrovní
Zdroj: Crypto.com

Platforma také pracuje na zefektivnění svých procesů fiat vkladů a výběrů. Po své integraci s Circle API, která umožňuje bankovní převody v amerických dolarech do peněženek USD Coin založených na Circle, se burza spojila se státem zřízenou Silvergate Bank, aby svým institucionálním klientům umožnila vklady a výběry v dolarech.

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
0%
Cena
$43 239
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
0%
Cena
$3 361
Graf posl. 7 dní
Graf Binance Coin
Změna za 24h
0%
Cena
$501,1
Aktualizováno 16.1.2022 20:15

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo