Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Česká investiční konference 2023: Desátý ročník největší investiční konference o akciích v České republice

Publikováno
Česká investiční konference 2023: Desátý ročník největší investiční konference o akciích v České republice

Už tradičně se u nás koná Česká investiční konference, o jejímž konání vás každý rok informujeme, a to i proto, že jsme jejím partnerem. Letošek není výjimkou, a i tentokrát se můžete těšit na nabitý program. Desátý ročník přinese nejen obecný rozhled o světě investování, ale také nabídne konkrétní tipy pro investiční příležitosti přímo z úst lety ostřílených investorů.

Desátý ročník konference proběhne začátkem listopadu

Česká investiční konference je u nás opravdovou raritou, a to jak svojí velikostí, tak i zaměřením. Jedná se tedy o největší českou konferenci zabývající se pouze investováním. O kvalitě konference samozřejmě vypovídají i její partneři, mezi něž se kromě nás řadí i známý broker XTB nebo RoboMarkets.

Základní informace

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, 169 00 Praha 6

Den konání: 13. až 14. listopadu

Vstupné: 3 630 Kč až 9 680 Kč

Jedinečná je také z hlediska hostů, kdy se jí každý rok daří přilákat ty největší špičky v oboru. Není tedy divu, že se těší i velké oblibě, díky čemuž se koná již její desátý ročník. Ten bude tradičně probíhat během dvou dnů, a to od 13. do 14. listopadu v Hotelu Pyramida.

Počítat přitom lze s opravdu nabitým programem, který zahrnuje přednášky, workshopy, ale i osobní setkání s ostatními návštěvníky a některými investory. Hlavní program bude probíhat zcela offline, a tudíž nelze počítat s tím, že by byl případný záznam dostupný online. Naopak je možné využít online webináře, které budou probíhat během 14. listopadu.

Všechny webináře jsou placené. V případě koupě zvýhodněného vstupného, získáte přístup ke všem pěti, přičemž dva z nich budou zdarma.

Konference bude rozdělená hned do dvou bloků, během nichž řečníci představí dostupné investiční příležitosti a doporučí také konkrétní akciové tituly.

Letošní program bude opravdu nabitý

Organizátoři konference se snaží každý rok získat pro svůj program ta největší jména ve světě investování. To se jim naštěstí podařilo i v tomto roce, přičemž během hlavního programu promluví hned jedenáct investorů, a to nejen z českého rybníčku.

Jedním z řečníků bude například Juan Huerta de Soto, který již šest let působí v Cobas Asset Management. Na konferenci se objeví také investorka DR. Petra Hoefer, která vede již déle než deset let podílový fond IFP Investment Management SA.

Program

13. listopadu 2023 – OFFLINE KONFERENCE

9:009:50 Registrace

10:0010:10 Úvod

10:10–12:40 I. BLOK PŘEDNÁŠEK

12:40–13:50 Obědová přestávka ve foyer

13:50–16:50 II. BLOK PŘEDNÁŠEK

16:3021:00 Koktejl party

14. listopadu 2023 – ONLINE WEBINÁŘE

9:00 10:20 Firmy a jejich alokace kapitálu (Daniel Gladiš)

10:3011:50 Shortování v praxi (Aleš Vávra)

12:0013:20 Jak si daňově optimalizovat své portfolio (Petr Frisch)

13:3014:50 Jak si vybudovat vlastní akciovou investiční strategii (Ján Hájek)

15:0016:20 Právní minimum pro investice v defaultu (Jiří Rahm)

Podrobný program je dostupný zde.

Stejně jako v minulém roce se představí bratři Tobias a Jakob Schober, kteří stojí za založením The Investment Partners GmbH. Počítat však můžete i s českými řečníky včetně analytika XTB Štěpána Hájka, Daniela Gladiše z Vltava Fund, Michala Semotana z J&T Investiční společnosti či Lukáše Kotrbu z RSJ Securities a.s.

Konference bude rozdělená hned do dvou bloků, během nichž řečníci představí dostupné investiční příležitosti a doporučí také konkrétní akciové tituly.

Řečníci konference

Návštěvníci se mohou těšit i na praktické workshopy

Pro návštěvníky konference budou 14. listopadu dostupné online webináře, které se zaměří na různá témata ze světa investování. Jednat se bude hned o pět webinářů, které proběhnou mezi 9:00 a 16:20. Vstupenka na každý z nich stojí 1 210 Kč – vstup na všech pět lze zakoupit společně s kompletní vstupenkou.

První webinář se bude zabývat firmami a jejich alokacemi kapitálu, přičemž o jeho vedení se postará zkušený investor Daniel Gladiš. Velmi zajímavý webinář nabídne i portfolio manažer Aleš Vávra, který přítomné provede shortováním v praxi. Třetím webinářem s názvem “Jak si daňově optimalizovat své portfolio” provede Petr Frisch. Portfolio manažer Jan Hájek naučí návštěvníky, jak si vybudovat vlastní akciovou strategii a Jíří Rahm je seznámí s právním minimem pro investice defaultu.

Vstupné

Kompletní vstupné (Česká investiční konference 13.11., Koktejl party, 5 webinářů) – 9 680 Kč

Standardní vstupné (Česká investiční konference 13.11., Koktejl party) – 7 260 Kč

Koktejl party – 3 630 Kč

Webinář (cena za jeden) – 1 210 Kč Vstupenky i přístup k webinářům lze zakoupit zde.

Minulý ročník nabídl zajímavé přednášky i vysokou účast

Devátý ročník se nesl v podobném duchu jako ten letošní. Konference se tentokrát konala během 7. a 8. listopadu 2022, přičemž opět byla rozdělena na offline a online část. Stejně jako v letošním roce promluvili například Michal Semotan z J&T investiční společnosti, Jan Hájek z Top Stocks, Petr Frisch z Pro Factum Consulting či Daniel Gladiš z Vltava Fund. Oproti letošní konferenci se nepodařilo přilákat tolik zahraničních investorů, výjimkou byli bratři Tobias a Jakob Schrober.

Kromě hlavních přednášek se velké oblibě těšila také Koktejl party a online webináře, které je stále možné zakoupit online. Konferenci se tak úspěšně podařilo nalákat začínající, ale i ostřílené investory, a to i přesto, že osmý ročník byl pro ně dostupný pouze online. O programu v minulých letech si můžete pročíst v našich pozvánkách pro rok 2022 a 2021.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Milovnice a nadšenkyně do financí, investování a kryptoměn. O finančních, ale i technologicky laděných tématech píše již od roku 2016. Kromě akciových trhů s nadšením sleduje nejnovější trendy v oblasti startupů, ale i velkých hráčů v široké škále odvětví od e-commerce a AI až po elektromobilitu nejen ve světě, ale i v našem malém českém rybníčku.

Nikola se však věnuje i tématům spojených s bankovnictvím, pojišťovnictvím či půjčkami, jejichž recenzování věnuje podstatnou část svého času. Ve všech případech jí však záleží na tom, aby si její texty našly cestu nejen ke zkušeným čtenářům a investorům, ale i úplným nováčkům ve světě financí.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎