Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Česká investiční konference 2022: Využijte jedinečnou možnost nahlédnout do světa investování! + SOUTĚŽ o vstupenky na webinář

Aktualizováno
Česká investiční konference 2022: Využijte jedinečnou možnost nahlédnout do světa investování! + SOUTĚŽ o vstupenky na webinář
Zdroj: Ceskainvesticnikonference.cz

Pokud se v oblasti investování spoléháte zejména na tuzemskou investiční scénu, nenarazíte zrovna na moc příležitostí, kdy byste se mohli setkat s předními investory a načerpat od nich potřebné know-how a inspiraci. To se však již několik let snaží měnit Česká investiční konference, jejíž devátý ročník proběhne již začátkem listopadu.

Stejně jako v dřívějších letech nabízí nabytý program plný zajímavých přednášek a webinářů, jichž se zhostí profesionální investoři a odborníci ve svém oboru. Těšit se můžete na opravdu pestrou paletu témat, jež vás provedou nejen základy investování do akcií, ale i pokročilými analýzami.

Pro ty z vás, kteří se chtějí této jedinečné akce zúčastnit, máme připravenou i soutěž o dvě vstupenky na libovolný ONLINE webinář.

Videopozvánka na konferenci

Již devátý ročník České investiční konference proběhne začátkem listopadu

Zejména u nás v tomto malém investičním rybníčku nenarazíte zrovna na moc příležitostí, které by nabízely možnost poradit se o investování s úspěšnými investory a odborníky. Právě proto již před devíti lety vznikla Česká investiční konference, jejímž cílem je nabídnout zájemcům o investování možnost vzdělávat se v oblasti akcií a zároveň se poradit se špičkami nejen v českém investičním prostoru.

Poznámka

Česká investiční konference 2022 bude probíhat od 7. do 8. listopadu v Hotelu Pyramida v Praze.
 
První den 7. listopad (OFFLINE)
I. blok: 10:00 – 12:40
II. blok: 13:50 – 16:20
Koktejl Party: 16:30 – 21:00
 
Druhý den 8. listopad (ONLINE)
Webináře: 9:00 – 14:50

I tento rok bude program rozdělen do dvou dní, během nichž se účastníkům představí celá řada profesionálních investorů, portfolio manažerů a analytiků. Samotná konference je vhodná nejen pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilejší či neprofesionální investory. Nabídka přednášek i webinářů je totiž opět pestrá a najdou se v ní nejen témata pro úplné začátečníky, ale i ostřílené investory, kteří se chtějí ponořit hlouběji do světa akciových trhů.

Pozor! Díky partnerství s Českou investiční konferencí jsme pro vás připravili soutěž o dvě vstupenky na libovolný webinář. Jak vstupenky získat?

Bližší informace o soutěži a jejich podmínkách naleznete na konci článku!

Během programu se představí úspěšní investoři a odborníci ze světa investování

Jak už je na České investiční konferenci zvykem, představí se i v tomto roce celá plejáda úspěšných investorů a dalších odborníků, za nimiž stojí i zvučná jména velkých hráčů v oblasti investování. V letošním roce se můžete těšit například na Štěpána Hájka, jenž pracuje jako akciový analytik u akciového brokera XTB – Broker XTB je také generálním partnerem celé akce.

Česká investiční konference 2022 přivítá velice zajímavé řečníky.
Česká investiční konference 2022 přivítá velice zajímavé řečníky.

Mezi řečníky se objeví i zástupci J&T Investiční společnost, Fio, Patria či Vltava Fund. Ze zahraničních hostů se za řečnický pult postaví i Tobias a Jakob Schoberovi, rakouští zakladatelé The Investment Partners. Ta se řadí mezi úspěšné portfolio management společnosti, jejímž cílem je investování do akcií. Během něj navíc uplatňuje známý přístup Warrena Buffetta v podobě hodnotového investování.

První den (7. listopad) je rozdělen na dva přednáškové bloky, mezi nimiž je krátká pauza. Po skončení přednášek v 16:20 je naplánovaná koktejl party, kde se můžete podělit o své poznatky s ostatními účastníky, nebo si promluvit s některými z řečníků.

Celá party je tedy pořádána za účelem networkingu, díky čemuž se můžete dozvědět spoustu poznatků a navázat i nové kontakty. Druhý den konference (8. listopad) je věnován webinářům, které probíhají od 9:00 do 14:50.

Vstupenky na konferenci a webináře si můžete koupit přímo na stránkách České investiční konference:

Minulý ročník se nesl v duchu koronaviru a online přenosů

Během minulého roku nebylo téměř možné pořádat klasické akce, kde by se na jednou mohly scházet stovky účastníků. Pandemie koronaviru pořadatelům pořádně ztížila plánování osmého ročníku konference, ale i přesto se ji rozhodli uspořádat. Vzhledem k okolnostem byla celá událost přenášena pouze online, díky čemuž se mohli účastníci k přednáškám a webinářům připojit prakticky odkudkoliv.

Pro největší nadšence byl připraven i skromný offline networking, kde se mohli sejít s ostatními investory či řečníky. Stejně jako v letošním roce nechyběly na České investiční konferenci 2021 známé tváře ze světa investování a zástupci předních investičních společností. Jedné z přednášek se zhostil například Jaroslav Brychta z XTB či Daniel Gladiš z Vltava Fund.

Poznámka

Pokud si chcete udělat představu, o tom, jak vypadá Česká investiční konference, můžete se podívat na záznam jednoho z workshopů z minulého ročníku, který jsme pro vás získali.
 
Jedná se o záznam velice zajímavého webináře s názvem: “Strategie lov volatility – Jaký má vliv na investování na kapitálových trzích a jak toho využít.” od Jakuba Skryje. Podívejte se na tuto malou ochutnávku.

Soutěž o vstupenky: Vyhrajte vstup na libovolný webinář pořádaný Českou investiční konferencí!

Podobně jako v minulém roce jsme si pro vás připravili soutěž. Tentokrát od o dvě vstupenky na webinář dle vašeho výběru. V případě výhry si tedy můžete sami vybrat jeden ze čtyř webinářů, které budou probíhat online 8. listopadu od 9:00 do 14:50.

Jak s námi můžete soutěžit od dvě vstupenky na webinář?

Postup je jednoduchý, stačí vyplnit níže připravený emailový formulář (díky kterému vás budeme moci případně kontaktovat) a dále sdílet veřejně tento náš facebookový příspěvek na svém Facebooku. Soutěž probíhá od 29. 10 do 5. 11.

Poté stačí už jenom počkat, zda se stanete jedním ze 2 šťastlivců, které vylosujeme 6. 11. Výherce náhodně vylosujeme ze všech obdržených emailových adres (samozřejmě za předpokladu splnění soutěžních podmínek). Přejeme hodně štěstí a těšíme se na vás na České investiční konferenci!

Výherci soutěže

Poznámka

Soutěž byla ukončena 6. 11. Zde jsou vítězové z losovaných, kteří splnili podmínky:

  • sana*****@gmail.com – Vstupenka zdarma na Workshop
  • noxo******@seznam.cz – Vstupenka zdarma na Workshop

Všechny výherce budeme co nejdříve kontaktovat. Gratulujeme!

Formulář pro přihlášení do soutěže (soutěž již skončila)

Nabídka webinářů je opravdu pestrá a vyberou si mezi nimi začátečníci i zkušení investoři. Prvního z nich se ujme Daniel Gladiš z Vltava Fund, který během více než hodinového webináře s názvem Trh s ropou a akcie těžařských společností probere aktuální stav trhu s ropou a jeho vyhlídky do budoucna, přičemž poradí, jak do tohoto odvětví případně investovat.

Druhého webináře pod názvem Jak si daňově optimalizovat akciové portfolio se zhostí Petr Frisch, CEO Pro Factum Consulting. Ten vám představí daňovou problematiku v oblasti investování a jak se případně vyhnout daňové povinnosti. Se třetím hostem Janem Šumberou projdete webinářem Jak na akciovou analýzu, v němž se zaměříte na základy akciové analýzy a dozvíte se také zajímavé tipy.

Poslední webinář Aktivní řízení akciového portfolia se zhostí Ján Hájek, portfolio manažer Top Stocks, s nímž zjistíte, jak efektivně řídit akciové portfolio, a jak postupovat při volbě vlastní strategie. Kromě toho vás provede i praktickými příklady a ukáže vám postupy jiných úspěšných akciových investorů.

My na konferenci budeme a moc se těšíme! A vy? Rádi se s vámi případně potkáme.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Milovnice a nadšenkyně do financí, investování a kryptoměn. O finančních, ale i technologicky laděných tématech píše již od roku 2016. Kromě akciových trhů s nadšením sleduje nejnovější trendy v oblasti startupů, ale i velkých hráčů v široké škále odvětví od e-commerce a AI až po elektromobilitu nejen ve světě, ale i v našem malém českém rybníčku.

Nikola se však věnuje i tématům spojených s bankovnictvím, pojišťovnictvím či půjčkami, jejichž recenzování věnuje podstatnou část svého času. Ve všech případech jí však záleží na tom, aby si její texty našly cestu nejen ke zkušeným čtenářům a investorům, ale i úplným nováčkům ve světě financí.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 67,85 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎