Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

BTC Prague 2023: Největší bitcoinový veletrh v historii Evropy přiláká k nám do Prahy světové ikony!

Publikováno
BTC Prague 2023: Největší bitcoinový veletrh v historii Evropy přiláká k nám do Prahy světové ikony!

Zraky celého světa se letos upírají k Praze, kde se uskuteční velkolepá konference BTC Prague. Ve dnech 8.-10. června bude totiž v naší metropoli pořádána historicky největší bitcoinová akce v Evropě.

Kromě zajímavého programu, který bude probíhat hned na 4 stagích, budou mít návštěvníci možnost si vyslechnout například CEO MicroSrategy Michaela Saylora, který v rámci BTC Prague 2023 vystoupí.

Na co a na koho se mohou návštěvníci těšit a kde lze pořídit vstupenky? To a ještě více se dozvíte níže.

🗓️ Už teď si ale zapište do kalendáře, že BTC Prague proběhne 8.-10. června v PVA EXPO Praha Letňany. Vstupenky zakoupíte zde.

Místo konání a speakeři

Celá akce se uskuteční v jednom z nejmodernějších veletržních areálů v PVA EXPO Praha Letňany. Celý program začíná ve čtvrtek 8. června v 7:30 a bude ukončen v sobotu 10. června v 20:00.

Jedním z hlavních lákadel je vystoupení amerického podnikatele Michaela Saylora, jehož společnost MicroStrategy vlastní 140 000 BTC. Dále na konferenci vystoupí například Adam Back spoluzakladatel a CEO Blockstream, Saifedean Ammous autor bestselleru Bitcoinový standard. Českou vlajku v zahraniční společnosti bude držet Marek “Slush” Palatinus, všem jistě dobře známý zakladatel SatoshiLabs, tvůrce první hardware peněženky a prvního mining poolu na světě.

Chybět ale nebudou ani ikony a OGs, jako Giacomo Zucco, James Lopp, Peter Todd, Peter McCormack, Pavol Rusnák, Jan Čapek, Juraj Bednár, Josef Tětek nebo Lea Petrášová.

Program BTC Prague

Program bude probíhat na čtyřech stagích – MAIN stage, EXPO stage, CZECH stage a VIP stage. Cílem BTC Prague je mluvit o těch nejdůležitějších tématech, pomoci představit Bitcoin širší i odborné veřejnosti a spojovat komunitu při offline setkání. Kromě jednotlivých vystoupeních bude na akci i doprovodný program, samozřejmě zaměřený výhradně na Bitcoin a produkty s ním spojené. Kompletní přehled přednášek a stagií naleznete na odkazu zde.

Akce je určena jak pro ty, kteří se v oboru již orientují, tak i pro ty zájemce, kteří o Bitcoinu teprve pouze slyšeli a chtějí o něm získat více informací. Na své si přijdou i úplní začátečníci, kteří budou mít možnost si vyzkoušet řadu bitcoinových produktů a tak se s tímto světem seznámit.

Program BTC Prague bude probíhat z větší části v anglickém jazyce. EXPO část bude převážně česky – venkovní stage kompletně v češtině a EXPO stage kombinovaně – česky a anglicky.

Vstupenky

V rámci předprodeje je možné si pořídit čtyři druhy vstupenek:

  • EXPO Pass je učen pro začátečníky, kteří budou moci navštívit side-stage a czech-stage s více něž 60 speakery a také stánky 80 firem,
  • Conference Pass je pro všechny zapálené bitcoinery,
  • Industry Pass je určen zkušenějším uživatelům Bitcoinu, kteří hledají cestu, jak se do celého ekosystému aktivně zapojit,
  • Whale Pass je pro všechny, kteří to myslí s Bitcoinem opravdu vážně, chtějí se osobně potkat se všemi špičkami oboru a zároveň přijít na exkluzivní párty v centru Prahy.

Vstupenky je možné pořídit v předprodeji už dnes, přičemž jejich cena postupem času roste. Platbu lze provést jak pomocí fiat měny platební kartou, tak i pomocí Bitcoinu. Při platbě bitcoiny navíc dostanete 5% slevu z ceny vstupného.

Zdroj: btcprague.com
Platnost jednotlivých vstupenek
Platnost jednotlivých vstupenek

My za Finex.cz se akce určitě zúčastníme. Uvidíme se tam?

Líbil se vám tento článek?
5
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.