Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » BTC Prague 2023: Největší bitcoinový veletrh v historii Evropy přiláká k nám do Prahy světové ikony!

BTC Prague 2023: Největší bitcoinový veletrh v historii Evropy přiláká k nám do Prahy světové ikony!

BTC Prague 2023: Největší bitcoinový veletrh v historii Evropy přiláká k nám do Prahy světové ikony!

Zraky celého světa se letos upírají k Praze, kde se uskuteční velkolepá konference BTC Prague. Ve dnech 8.-10. června bude totiž v naší metropoli pořádána historicky největší bitcoinová akce v Evropě.

Kromě zajímavého programu, který bude probíhat hned na 4 stagích, budou mít návštěvníci možnost si vyslechnout například CEO MicroSrategy Michaela Saylora, který v rámci BTC Prague 2023 vystoupí.

Na co a na koho se mohou návštěvníci těšit a kde lze pořídit vstupenky? To a ještě více se dozvíte níže.

🗓️ Už teď si ale zapište do kalendáře, že BTC Prague proběhne 8.-10. června v PVA EXPO Praha Letňany. Vstupenky zakoupíte zde.

Místo konání a speakeři

Celá akce se uskuteční v jednom z nejmodernějších veletržních areálů v PVA EXPO Praha Letňany. Celý program začíná ve čtvrtek 8. června v 7:30 a bude ukončen v sobotu 10. června v 20:00.

Jedním z hlavních lákadel je vystoupení amerického podnikatele Michaela Saylora, jehož společnost MicroStrategy vlastní 140 000 BTC. Dále na konferenci vystoupí například Adam Back spoluzakladatel a CEO Blockstream, Saifedean Ammous autor bestselleru Bitcoinový standard. Českou vlajku v zahraniční společnosti bude držet Marek "Slush" Palatinus, všem jistě dobře známý zakladatel SatoshiLabs, tvůrce první hardware peněženky a prvního mining poolu na světě.

Chybět ale nebudou ani ikony a OGs, jako Giacomo Zucco, James Lopp, Peter Todd, Peter McCormack, Pavol Rusnák, Jan Čapek, Juraj Bednár, Josef Tětek nebo Lea Petrášová.

Program BTC Prague

Program bude probíhat na čtyřech stagích – MAIN stage, EXPO stage, CZECH stage a VIP stage. Cílem BTC Prague je mluvit o těch nejdůležitějších tématech, pomoci představit Bitcoin širší i odborné veřejnosti a spojovat komunitu při offline setkání. Kromě jednotlivých vystoupeních bude na akci i doprovodný program, samozřejmě zaměřený výhradně na Bitcoin a produkty s ním spojené. Kompletní přehled přednášek a stagií naleznete na odkazu zde.

Akce je určena jak pro ty, kteří se v oboru již orientují, tak i pro ty zájemce, kteří o Bitcoinu teprve pouze slyšeli a chtějí o něm získat více informací. Na své si přijdou i úplní začátečníci, kteří budou mít možnost si vyzkoušet řadu bitcoinových produktů a tak se s tímto světem seznámit.

Program BTC Prague bude probíhat z větší části v anglickém jazyce. EXPO část bude převážně česky – venkovní stage kompletně v češtině a EXPO stage kombinovaně – česky a anglicky.

Vstupenky

V rámci předprodeje je možné si pořídit čtyři druhy vstupenek:

  • EXPO Pass je učen pro začátečníky, kteří budou moci navštívit side-stage a czech-stage s více něž 60 speakery a také stánky 80 firem,
  • Conference Pass je pro všechny zapálené bitcoinery,
  • Industry Pass je určen zkušenějším uživatelům Bitcoinu, kteří hledají cestu, jak se do celého ekosystému aktivně zapojit,
  • Whale Pass je pro všechny, kteří to myslí s Bitcoinem opravdu vážně, chtějí se osobně potkat se všemi špičkami oboru a zároveň přijít na exkluzivní párty v centru Prahy.

Vstupenky je možné pořídit v předprodeji už dnes, přičemž jejich cena postupem času roste. Platbu lze provést jak pomocí fiat měny platební kartou, tak i pomocí Bitcoinu. Při platbě bitcoiny navíc dostanete 5% slevu z ceny vstupného.

Platnost jednotlivých vstupenek
Platnost jednotlivých vstupenek
Zdroj: btcprague.com

My za Finex.cz se akce určitě zúčastníme. Uvidíme se tam?

Ohodnoťte tento článek!

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo