Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Binance zastavuje vklady řady tokenů ve spojitosti s problémy protokolu Multichain

Publikováno
Binance zastavuje vklady řady tokenů ve spojitosti s problémy protokolu Multichain
Zdroj: CoinDesk.com

Kryptoměnová burza Binance dočasně pozastavila vklady 10 krypto tokenů kvůli reakci na tweet společnosti Multichain (dříve Anyswap), která provozuje platformu na tzv. bridge kryptoměn.

Pozastavení těchto tokenů následuje po pětidenní krizi, kterou zažili uživatelé Multichainu a která ovlivnila zpracování transakcí, což vedlo k mnoha nedokončeným transakcím. Společnost Multichain zpočátku připisovala problém technickým problémům. Jakmile ale nespokojenost uživatelů přibývala, společnost pozměnila vysvětlení a prohlásila, že za problémy stojí “vyšší moc”.

Problémy společnosti Multichain se objevily spolu s neověřenými zvěstmi na Twitteru, že hlavní vedení společnosti bylo možná zatčeno v Číně. Tým Multichain na tyto zvěsti o údajném zatčení zatím nereagoval. Uživatelé platformy i širší kryptoměnová komunita se zatím potýkají s nejistotou a obavami, protože čekají na jasné informace. Ani Discord či Telegramový účet Multichainu zatím neposkytl více informací k vzniklým problémům společnosti.

Spoluzakladatel společnosti Multichain DJ Qian, který již na projektu nepracuje, na Twitteru uvedl, že požádal současného generálního ředitele společnosti Multichain Zhaojuna a jejího zakládajícího partnera Xu Guochanga, aby zjistili, zda by mohli poskytnout technickou podporu. Na otázku, jaká je situace se Zhaojunem, DJ Qian odpověděl, že “zatím není k dispozici”.

Na mlčení společnosti Multichain reagují i ostatní kryptoměnové projekty. Jednou z událostí byl výběr 450 000 tokenů MULTI (2,4 milionu dolarů) na decentralizované burze SushiSwap společností Fantom Foundation. Kryptoinvestiční společnost HashKey Group včera přesunula 250 000 dolarů na kryptoměnovou burzu Gate.io a zakladatel Tronu Justin Sun stáhl 470 000 stablecoinů USDD ze samotného protokolu Multichain. V době psaní článku hodnota MULTI klesla o více než 11 % během 24 hodin.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Píšu o světě kryptoměn a NFT, vystudoval jsem bakalářský obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a název mé bakalářská práce byl: Analýza využití NFT v marketingových strategiích ve vybraných českých fotbalových klubech (psáno v AJ).

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.