Finex.cz logo
Menu

Ups! Nepodporovaný prohlížeč.

Používáte zastaralý prohlížeč a proto vám stránka Finex.cz pravděpodobně nebude fungovat tak, jak by měla. Prosíme, aktualizujte si Váš internetový prohlížeč, nebo si stáhněte nějaký lepší. Váš zážitek z prohlížení internetu se mnohonásobně zlepší.

Podívat se na alternativy
Finex » Kryptoměny » Kryptoměnové burzy » Binance přináší nové globální NFT tržiště!

Binance přináší nové globální NFT tržiště!

Binance přináší nové globální NFT tržiště!

Binance, přední poskytovatel blockchainových a kryptoměnových technologií, dnes oznámil své záměry na spuštění svého vlastního NFT tržiště, přičemž prioritou jsou pro ně nízké poplatky, lepší uživatelské prostředí pro tvůrce a vysoká likvidita.

Nový plán se má oficiálně realizovat v červnu 2021. Plánovaná platforma pro trading NFT by měla být jednou z nejlepších na trhu a nabízet by měla to nejkvalitnější uživatelské prostředí, minimální poplatky, vysokou likviditu a nejcennější sběratelské kousky ve všech formách. Konkrétně například vizuální díla, hudbu, hry, sporty, fiktivní vesmíry a další.

Slovy Helen Hai, vedoucí Binance NFT projektu: “Naším cílem je poskytnou největší NFT trading platformu na světě s nejlepší funkcí ražení, nákupy a výměnnými obchody. To vše díky využití nejrychlejší a nejlevnější technologie, kterou infrastruktura a komunita Binance poskytuje”.

Právě dnes Binance spustila svou webovou stránku s NFT, skrze kterou se mohou tvůrci propojit a spolupracovat. Mobilní verze tržiště (pro iOS i Android) bude dostupná později.

NFT trh bude sdílet stejný účet, jaký je využíván v normálním systému platformy a stávající uživatelé tak budou mít přístup automaticky. Samozřejmostí je možnost obchodovat. Pokud budou chtít noví uživatelé obchodovat či tvořit na NFT platformě, budou si muset založit účet na Binance.com.

“Binance slouží milionům uživatelů kolem celého světa a díky nám budou mít přístup i do explodujícího prostoru s NFT. Celý nápad je shodný s našimi hodnotami, kterými jsou globální svoboda pohybu peněz a možnost budovat otevřené systémy. Přesně z toho důvodu bude NFT tržiště podporovat i malé tvůrce, a to vysokou likviditou a nejnižšími poplatky,“ zmiňuje Changpeng Zhao, CEO Binance.

NFT tržiště se bude skládat ze dvou částí – Prémiové akce a Trading. Uživatelé dále dostanou možnost tvořit, razit a vkládat své umělecké výtvory z jiných blockchainů.

V prémiových akcích budou prezentovány práce s vysokým standardem, jež budou umisťovány do globálních aukcí a high-end exhibic. Aby zde uživatel mohl svůj výtvor prodat, bude muset zaplatit konkurenční poplatek 10 %. To znamená, že 90 % profitu půjde tvůrcům.

Na Tradingu se může stát tvůrcem každý. Za minimální náklady tu své NFT mohou umístit všichni. Uživatelé mohou své NFT nabídnout i do aukcí a prodejů. Binance si za to bude účtovat 1% poplatek za správu. Tvůrci budou na druhou stranu dostávat 1% autorský honorář, který má sloužit jako podpora tvorby prémiových a hodnotných děl.

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
0%
Cena
$60 724
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
0%
Cena
$3 968
Graf posl. 7 dní
Graf Binance Coin
Změna za 24h
0%
Cena
$480,5
Aktualizováno 23.10.2021 00:14

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo