Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Andrew Tate vstoupil do kryptoměn. Jaký memecoin nakupuje?

Návrat Andrewa Tatea ke kryptoměnám s memetokenem DADDY a dalšími vyvolává na trhu zájem i kontroverze. Jeho svérázná propagace zvýšila hodnotu tokenu DADDY o 450 %.

Andrew Tate vstoupil do kryptoměn. Jaký memecoin nakupuje?
Zdroj: coinpedia.org

Bývalý kickboxer a osobnost sociálních médií Andrew Tate se překvapivě vrátil do světa kryptoměn a začal utrácet za memetokeny.

Tate, který se dříve kryptoměn zřekl, nyní podporuje několik tokenů, čímž způsobil rozruch na trhu. Nejnovější token, který získal jeho podporu, DADDY, zaznamenal raketový vzestup, ale tento nárůst se neobešel bez kontroverze.

Zdroj: dexscreener.com
Hodinový graf tokenu DADDY
Hodinový graf tokenu DADDY

Po MOTHER je tu DADDY

DADDY, token spuštěný na Solaně, byl Tateem vybrán jako přímý konkurent tokenu Mother Iggy (MOTHER) od Iggy Azaley. Tateova propagace DADDYho, kterou rámuje jako krok k “návratu k patriarchátu”, vyvolala značný zájem a investice.

Od svého uvedení na trh 9. června hodnota DADDY neustále stoupá. Tateova aktivní propagace na Twitteru katalyzovala jeho explozivní růst, kdy cena tokenu během včerejška vzrostla o více než 450 % a tržní kapitalizace dosáhla 330 milionů USD.

Navzdory působivým ziskům vyjádřila kryptoanalytická společnost Bubblemaps obavy z možné manipulace. Podle Bubblemaps byla podstatná část celkového množství DADDY získána při spuštění, přičemž k významným nákupům došlo ještě před Tateovými propagačními tweety.

Firma tvrdí, že tvůrce tokenu DADDY převedl 40 % svých tokenů do Tateovy peněženky, načež Tate nakoupil a spálil další tokeny v hodnotě 10 000 USD

Analýza Bubblemaps dále ukazuje, že téměř 20 % celkové nabídky tokenu DADDY se dostalo na pouhých 11 peněženek, všechny financované přes burzu Binance, a to ještě předtím, než oficiální účet tokenu na Twitteru zveřejnil svůj první příspěvek.

Firma naznačuje, že načasování a objem těchto nákupů silně naznačují, že pocházejí od stejné skupiny. Tyto peněženky dohromady drží DADDY v hodnotě přibližně 30 milionů USD, což představuje značné riziko pro likviditu, pokud by některá z nich prodávala.

Kromě toho byla identifikována další skupina peněženek, které drží 10 % nabídky. Tyto peněženky rovněž provedly své nákupy před propagačními aktivitami Tatea a snažily se zastřít stopy rozdělením prostředků do více peněženek.

O úrovni tokenu vypovídá úroveň vyjadřování hlavního podporovatele

Tate se uprostřed těchto obvinění nadále brání. Veřejně zopakoval svůj závazek neprodávat žádné ze svých tokenů DADDY, dokonce zašel tak daleko, že na X opět odsoudil kryptoměny.

“Skuteční Gs vědí, že jejich peníze jsou v bezpečí u skutečného G,” napsal Tate na Twitteru a snažil se uklidnit investory. “Nikdy neprodám to, co mi bylo posláno do peněženky, budu pouze spalovat a nakupovat.”

Kryptoinfluencer Ansem, který Tatea již dříve kritizoval a dokonce ho vyzval na boxerský zápas, obvinil Tatea z vlastnictví peněženek zapojených do podezřelé aktivity. Tate na tato obvinění reagoval stroze: “Drž hubu, motyko”.

Mějte přehled o tom, co se děje ve světě kryptoměn!

Přihlaste se k odběru našeho kryptoměnového newsletteru a už vám nic neuteče. Newsletter vám budeme posílat pokaždé, když budeme mít k situaci na krypto trhu co říct.

Díky nám budete mít přehled, co se stalo a co můžete do budoucna očekávat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.