Finex.cz logo
Menu
Finex » Novinky » 6 online kryptokonferencí, které stojí za to "navštívit" během karantény

6 online kryptokonferencí, které stojí za to „navštívit“ během karantény

6 online kryptokonferencí, které stojí za to „navštívit“ během karantény

I když nás pandemie koronaviru odstřihla od našich každodenních kontaktů, a to jak na poli našeho soukromého i pracovního života, není důvod, proč bychom se nemohli sházet alespoň ve virtuálním prostředí.

Právě proto se i kryptoměnové konference přesouvají do virtuálního světa a jsou dostupné každému fanouškovy kryptoměn. 

Větší šance proniknout do světa kryptoměn

V době, kdy většina z nás tráví svůj čas především doma se platformy z různých odvětví snaží přiblížit svým uživatelům online. Toho teď využili i pořadatelé kryptoměnových konferencí, které svoje působení přesunuli do virtuálního světa. Jak se ale říká něco špatného je pro něco dobré.

To platí i v tomto případě. Většina uživatelů teď může získat přístup k vysoce hodnoceným konferencím s hosty, kteří se skládají především z předních lídrů blockchainového a kryptoměnového průmyslu.

Níže najdete seznam 6 neznámějších konferencí, které můžete buď za poplatek nebo i zadarmo „navštívit“ během období mezi dubnem a červnem.

1. BlockDown 2020

První konferencí v kryptokalendáři je BlockDown 2020, která se měla konat nejprve 6. dubna za přítomnosti diváků. Právě kvůli pandemii koronaviru se organizátoři rozhodli tuto akci přesunout do virtuálního prostředí, a to 16. a 17 dubna.

Za pomoci Zoom, tak mohou diváci této konference sledovat speakery a jejich prezentace a komunikovat s nimi v živém Q&A chatu. Samozřejmě nechybí ani přítomnost živé diskuze s ostatními uživateli přes „digitální 3D prostředí“.

Předními mluvčími jsou Akon, Binance CEO Changpeng Zhao, zakladatel Shapeshiftu Eric Vorhees a spolu zakladatel Stellar Jed McCaleb a mnoho dalších.

2. IEEE International Conference on Blockchain and Cryptocurrency

Pod vedením Institutu pro elektrotechnické a elektronické inženýrství se bude konat 3. – 6. května pravidelná konference ohledně blockchainu a kryptoměn IEEE International Conference on Blockchain and Cryptocurrency. Jak už napovídá název institutu téma konference se bude stáčet především do technologické sféry a zaměří se tak z většiny na prezentace ze strany lídru v blockchainovém a kryptoměnovém průmyslu.

Začátek konference 2. května se bude z většiny skládat z prezentací ukázek a až v neděli se přesune k tutoriálům. Hlavní dění je však uvedeno na 4. května, kde si slovo převezmou hlavní hosté. Jimi v tomto roce budou Vitalik Buterin a Don Tapscott z Blockchain Research Institute .

3. Ethereal Virtual Summit

Jednou z volně dostupných konferencí během pandemie koronaviru je Ethereal Virtual Summit během 7. – 8. května. Každoročně za běžné situace je součástí New York Blockchain Week, tento rok však udělá výjimku a nabídne svým návštěvníkům i virtuální konferenci ve stejném duchu.

Registrace je již možná například na hachatonu hostovaného Gitcoinem. Další z částí je pak i seznam předních řečníků z řad Ethereum komunity. Mezi nimi můžeme najít jména jako Vitalik Buterin, Taylor Mohahan z MyCrypto, Joseph Lubin z ConsenSys nebo novinářku Camilu Russo.

4. Consensus Distributed

Konference pod taktovkou CoinDesk je další akcí, která se přesunula z běžných prostor do těch virtuálních. U pomyslného řečnického pultu se během 5 dnů vystřídá 150 hostů, kteří dokážou nabídnout dostatek informací i tomu nejnáročnějšímu divákovi.

Každý z účastníků konference může navíc využít Q&A a workshopy v podání vysoko profilovaných hostů z blockchainového prostředí. Seznam hostů je navíc velmi podobný první zmíněné konferenci BlockDown. Můžete mezi nimi tak najít například Akona, Briana Kleina partnera ve společnosti Baker Marquart a spoluzakladatelku a CEO Avanti Bank & Trust Caitlin Long.

5. AIBC Summit Manila

Výjimečně jednodenní konferenci nabízí The AI& Blockchain Summit, který nabídne především průlet vývojem technologie VR, chytrých měst a robotiky. Jedno z dalších sezení se zaměří také na regulace a dodržování předpisů blockchainu v jihovýchodní Asii a odpoledne bude poté věnováno DeFi. Účastníci této konference také získají bezplatný kupón na účast na akci AIBC v Manile na Filipínách v květnu 2021.

Mezi předními hosty bude trader a influencer Tone Vays, YouTuber Ivan on Tech nebo vice-prezidentka Huobi Ciara Sun.

6. Crypto Valley Conference 2020

Poslední virtuální konferencí je Crypto Valley Conference, která se bude konat 15. června. Kvůli zkrácenému časovému rámci bude součástí konference pouze její akademická část. Většina času bude věnována především blockchainovým technologiím.Účastníci se mohou také těšit na příspěvky od odborníků z oblasti ekonomiky a financí.

Konečný seznam hostů není zatím k dispozici, ale je možné počítat například s Emmanuelle Ganne z World Trade Organization, Dr. Thomase Mosera ze Švýcarské národní banky nebo Emina Gun Sirera z Cornellovi univerzity.

Využijete možnost zúčastnit se nějakého z výše zmíněných eventů?

Ohodnoťte tento článek!

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo