Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Skvělá zpráva pro všechny české investory. Binance otevře obchodní pár s českou korunou!

Binance, přední světová kryptoměnová burza, představuje nový obchodní pár: USDT/CZK. Čeští uživatelé nyní mohou obchodovat přímo ve své místní měně, čímž se snižuje nutnost konverze a s ní spojené náklady.

Publikováno
Skvělá zpráva pro všechny české investory. Binance otevře obchodní pár s českou korunou!
Zdroj: depositphotos.com

Kryptoměnová burza Binance, světový lídr v poskytování blockchainové a kryptoměnové infrastruktury, si pro české uživatele připravila skvělou novinku.

Od 11. dubna 2024 uvede nový spotový obchodní pár USDT/CZK na své platformě Binance.com.

Česká koruna tak získá první měnový pár obchodovaný na největší světové burze dle objemů obchodů.

Silná pozice České koruny na finančních trzích, vysoký zájem ze strany českých investorů a rostoucí počet obchodníků, kteří poskytují platby v kryptoměnách jsou hlavními důvody, které společnost Binance vedly k zavedení nového obchodního páru.

Ten umožní českým uživatelům obchodovat přímo v tuzemské měně, což sníží potřebu převodů a s tím spojené náklady. Obchodní pár USDT/CZK bude otevřen k obchodování 11. dubna ve 12 hodin.

Česká republika se dlouhodobě řadí mezi země s vysokou úrovní adopce a popularity kryptoměn. Přidání obchodního páru v tuzemské měně je tak logickým krokem Binance inovovat a reagovat na potřeby českých uživatelů.” řekl Ondřej Pilný, country manažer pro Česko a Slovensko.

K dispozici bude jak spotovový obchodní pár, tak i přímá směna v Binance směnárně s dobrou likviditou. Cílem je revolučně změnit způsob, jakým uživatelé spravují a obchodují svá krypto aktiva.

Pro obchodníky nabízí širší portfolio obchodních párů možnost větší flexibility obchodování, likvidity a potenciál efektivní správy portfolia. V současné době platforma umožňuje korunové vklady prostřednictvím kanálu zen.com.

K příležitosti zavedení tohoto prvního lokálního měnového páru navíc spouští Binance exkluzivní nabídku: Od 8 dubna 0:00 budou moci čeští uživatelé prostřednictvím kanálu ZEN vložit na své účty až 20 833 Kč s nulovým poplatkem.

Uživatelům poskytne jedinečnou příležitost maximalizovat investiční potenciál s minimálními počátečními náklady. Možnost vkladů českých korun prostřednictvím kanálu ZEN zároveň velice usnadňuje celý obchodní proces.

Zavedením obchodního páru USDT/CZK Binance poskytuje českým uživatelům nové nástroje pro správu jejich investic, ale také oceňuje Českou republiku jako významného hráče na globálním trhu s kryptoměnami

Líbil se vám tento článek?
10
1

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.