Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

RoboMarkets získal ocenění nejbezpečnějšího brokera pro rok 2022

Publikováno
RoboMarkets získal ocenění nejbezpečnějšího brokera pro rok 2022
Zdroj: robomarkets.cz

RoboMarkets je letošním držitelem ceny Safest European Broker 2022, tedy nejbezpečnější evropský broker pro rok 2022. Toto ocenění bylo společnosti uděleno na The London Trader Show Awards – každoroční konferenci v Londýně, kde se scházejí finanční odborníci, aby diskutovali o různých trendech v obchodování. Součástí této události je právě i vyhlášení nejlepších brokerů.

Ocenění, které broker RoboMarkets obdržel, je udělováno za kvalitu jejich produktů a služeb. O vítězi pak rozhodují odborníci v rámci hlasování, jež probíhá měsíc před zahájením konference.

Co toto ocenění znamená pro klienty RoboMarkets?

Ocenění deklaruje, že bezpečnost tohoto brokera velmi cení i odborná veřejnost, což určitě není k zahození. Tým RoboMarkets se dle svých slov snaží zajistit maximální transparentnost obchodních operací svých klientů – získané ocenění právě potvrzuje, že RoboMarkets je na správné cestě k dosažení tohoto cíle.

Stručně o RoboMarkets

RoboMarkets je broker existující od roku 2012, který nabízí obchodování akcií a CFD. U RoboMarkets kromě akcií tedy můžete obchodovat i indexykomodity a ETF.

RoboMarkets nabízí také zákaznickou podporu na telefonu i ve formě chatu, a to vše v češtině, což ocení zejména začátečníci. Obchodní účet je možné mít vedený v českých korunách (CZK) a vklad provádět jako bankovní převod na český účet, což je rovněž veliká výhoda.

Maximální páka, kterou u RoboMarkets můžete využít, je 1:30 (pro většinu investorů, tzv. maloobchodní klienty), což dává příležitost obchodníkům s nižším vkladem (min. vklad jsou 2000 Kč) obchodovat s částkami výrazně převyšujícími jejich zůstatek. Samozřejmě je ale páka podle nařízení ESMA u určitých aktiv omezena.

Líbil se vám tento článek?
7
0

Autor

K tématu financí jsem se dostala tak trochu oklikou. Studovat jsem se vydala bohemistiku na pražské „fildě“, což se světem financí nijak nesouvisí. Ekonomika mě ale bavila už na střední, a tak mi bylo trochu líto, že se jí nijak nevěnuji. Během mých studií ovšem přišla nabídka začít pracovat jako externí copywriter pro jednu banku. Neváhala jsem, prošla výběrovým řízením a začala se rozkoukávat ve světě finančních produktů. Díky této „praxi“ mám největší zkušenosti právě v oblasti finančních produktů a osobních financí. Postupně se ale snažím proniknout také do světa investování.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 78 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎