Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Půjde Bitcoin na 37 700 USD? Nevidím žádný důvod být aktuálně bearish

Publikováno

Vítejte u další video-analýzy kryptoměnového trhu zaměřené na budoucí vývoj Bitcoinu, Etherea z pohledu měsíčního časového rámce.

Aktuální kontext vývoje kurzu Bitcoinu zůstává bullish i v případě menšího poklesu. Je možné, že si trh sáhne pro likviditu na nižších cenách, ale poté věřím v růst vstříc dalším rezistencím.

Ethereum rovněž vidím jako potenciálně dobře nastavené pro nárůst nad 2 200 USD a menší altcoiny jsou ještě zajímavější.

Proč si to myslím? Dozvíte se v nejnovějším videu níže.

Připojte se k Blockspace!

Členové skupiny Blockspace každodenně získávají aktuální informace z trhů a technické i fundamentální analýzy široké škály aktiv. Kromě traderů nejsou opomenuti ani hodleři, kteří se mohou inspirovat sdíleným portfoliem skupiny.

Na Discordu, kde veškerá komunikace probíhá, členové dále najdou pravidelné livestreamy, vysokoúrokové příležitosti v DeFi, upozornění na kryptoměnové airdropy a samozřejmě nechybí ani vzdělávací materiály. Skupinu je možné vyzkoušet na 7 dní zdarma. Zkuste to!

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Andy je investor a swingový obchodník především na poli kryptoměn, avšak i s okrajovým zájmem o komoditní trh.

V tradingovém prostředí se aktivně pohybuje od roku 2018, kdy také založil skupinu Blockspace, ve které se se svým týmem věnuje důležitým informacím a vzdělávání v oblasti především kryptoměnového tradingu.

“Beru jako poctu účastnit se inovací, které krypto přináší, a chci pomáhat ostatním se v tomto trhu zorientovat.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.