Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Kvartální výsledky Bitget ukazují příliv kapitálu ve výši 700 milionů USD a téměř 50% nárůst návštěvnosti!

Bitget zaznamenal 50% nárůst návštěvnosti webových stránek a ve 2. čtvrtletí 2024 získal 2,9 milionu nových uživatelů. Zjistěte, jak tento gigant Web3 přetváří kryptografické prostředí!

Kvartální výsledky Bitget ukazují příliv kapitálu ve výši 700 milionů USD a téměř 50% nárůst návštěvnosti!

Bitget, jedna z předních kryptoměnových burz a Web3 společností zveřejnila čtvrtletní zprávu o transparentnosti za 2. čtvrtletí 2024, která ukazuje dosavadní pokrok společnosti v tomto roce.

Ve 2. čtvrtletí 2024 zaznamenal Bitget podstatný nárůst návštěvnosti webových stránek, a to v téměř 50% výši, což znamenalo nárůst o 10 milionů návštěvníků měsíčně.

Příliv finančních prostředků na burzu se rovněž zvýšil. Údaje ze stránky Bitget broof-of-reserve (PoR) naznačují, že za prvních 6 měsíců se uživatelské množství BTC, USDT a ETH zvýšilo o 73 %, 80 % a 153 %, což odpovídá přibližně 700 milionům USD.

Růst byl doplněn přidáním 2,9 milionu nových uživatelů, což je v souladu s jejím rozšiřujícím se dosahem a špičkovými řešeními pro obchodování s kryptoměnami. Spotový objem obchodů na Bitget se zvýšil o více než 10 %, z 28 miliard USD v 1. čtvrtletí na 32 miliard USD ve 2. čtvrtletí.

Nové inovace

Bitget také dále pokračoval v inovacích uvedením dvou nových počátečních produktů se seznamem tokenů, PoolX a Pre-market.

PoolX představuje novou stakovací platformu, která uživatelům umožňuje vydělávat tokeny stakingem BGB a USDT, zatímco Pre-market umožňuje obchodování s tokeny, které ještě nebyly oficiálně kotovány na velkých burzách.

U těchto produktů bylo spuštěno dohromady více než 100 projektů, které poskytují více vysoce potenciálních nabídek a přitahují významnou účast uživatelů.

Hlavním vrcholem čtvrtletí bylo partnerství se třemi tureckými národními sportovci – Buse Tosun Çavuşoğlu (wrestling), Samet Gümüş (box) a İlkin Aydın (volejbal) – v rámci kampaně #MakeItCount Lionela Messiho. Sportovci, ztělesňující vytrvalost a vášeň, představovali podstatu kampaně, jejímž cílem bylo motivovat publikum k dosažení nových výšin a trvalých dopadů. Tento krok byl také součástí rychlé expanze Bitgetu v Turecku.

Ve spolupráci s Foresight Ventures Bitget také spustil fond TON Ecosystem Fund v hodnotě 20 milionů USD na podporu projektů v rané fázi vycházející z The Open Network (TON). Tato iniciativa měla urychlit inovaci a vývoj v rámci ekosystému TON, v souladu s širším cílem řídit masové přijetí kryptoměn na Bitget.

2. čtvrtletí 2024 bylo pro Bitget klíčové období. Naše spolupráce s tureckými sportovci spolu s výrazným nárůstem počtu uživatelů a návštěvnosti webových stránek je součástí naší globální expanze. Vážíme si podpory naší komunity a budeme pokračovat v budování pro budoucnost Web3,” říká Gracy Chen, generální ředitelka společnosti Bitget.

Burza i nadále zachovává své Proof-of-Reserves, přičemž nejnovější zpráva zdůrazňuje poměry rezerv výrazně nad 100 % pro všechna hlavní aktiva.

Kromě toho existuje i tzv. Protection Fund, který má nyní hodnotu přibližně 420+ milionů USD, a řadí se tak mezi největší v oboru a poskytuje uživatelům další vrstvu zabezpečení.

Kromě toho také tým Bitget Research zveřejnil zprávu, která hovořila o tom, že deepfake krypto zločiny mohou aktuálně představovat až 70 % všech krypto zločinů, a zároveň plánuje spustit kampaň proti podvodům ve Vietnamu. Spolu s tím se Bitget také spojil se společností Sumsub, aby zajistil přísnější zabezpečení pro svých 25 milionů uživatelů.

Chcete-li si přečíst podrobnější informace o výkonu Bitgetu za 2. čtvrtletí, podívejte se na oficiální zprávu zde.

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Bitget je přední světová kryptoměnová burza a Web3 společnost, založená v roce 2018. Bitget aktuálně slouží více než 25 milionům uživatelů ve více než 100 zemích a regionech, a zástupci platformi jsou odhodláni pomáhat uživatelům obchodovat chytřeji pomocí svých průkopnických funkcích.

Bitget Wallet, dříve známá jako BitKeep, je světová multi-chain kryptopeněženka, která nabízí řadu komplexních Web3 řešení a funkcí včetně funkcí peněženky, swapu, NFT Marketplace, prohlížeče DApp a dalších.

Bitget se snaží inspirovat jednotlivce, aby přijali kryptoměny prostřednictvím spolupráce s důvěryhodnými partnery, včetně legendárního argentinského fotbalisty Lionela Messiho a dalších atletů.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.