Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

CoinMarketCap Earn – Získejte kryptoměny za trochu svého času!

CoinMarketCap Earn – Získejte kryptoměny za trochu svého času!

Pro nováčky je dnes mnoho způsobů, jak se do světa kryptoměn dostat. Jednotlivé kryptoměny mohou nakupovat, těžit, mohou si je posílat mezi sebou s přáteli atd. Je zde ale také možnost, jak nějaké ty coiny či tokeny získat za trochu svého času. Buď stačí využít některých stránek pro kryptoměny zdarma, nebo stačí studovat!

Ačkoli se v případě CoinMarketCap už dlouhé roky jedná zejména o stránku s nejrůznějšími statistikami a aktuálními kurzy kryptoměn, od roku 2020 se díky své vysoké návštěvnosti CMC pravidelně spojuje s jednotlivými krypto-projekty a jejich mince či tokeny rozdává mezi své návštěvníky. Zdarma.

Pojďme se proto podívat na to, jak CoinMarketCap Earn funguje, a jak si “kus koláče” utrhnout také!

Zdroj: coinmarketcap.com
Úvodní stránka stránek Coinmarketcap Earn
Úvodní stránka stránek Coinmarketcap Earn

Jak CoinMarketCap Earn funguje?

Základ programu funguje na vzdělávacích kurzech k jednotlivým kryptoměnám. Každý z podporovaných projektů má své textové dokumenty, návody či videa, která jsou příjemně zpracovaná a obsahují stručné informace o konkrétní kryptoměně.

Jako všude jinde – odměna následuje za úspěšně splněný test. Stačí odpovědět na pár otázek o projektech, které jste právě studovali. Pokud jsou odpovědi správné, kryptoměny jsou vaše a můžete si s nimi dělat cokoliv uznáte za vhodné.

Jsou zde nějaké podmínky?

Kdyby v tom nebyl nějaký háček, bylo by to divné. I přes jednoduchý proces tu existuje pár podmínek, které musí každý případný zájemce splňovat.

  1. Potřebujete účet na stránce CoinMarketCap.com
  2. Je vyžadován KYC verifikovaný účet u společnosti Binance. Je nutné, aby byl účet vytvořený a napojený ještě před splněním kvízů!
  3. Každé vzdělávací kampaně se můžete účastnit pouze jednou
  4. Jsou zde i omezení ve smyslu podporovaných zemí, avšak pro naprostou většinu z vás to nebude problém. Nepodporované státy jsou například Zimbabwe, Irák, Írán atd.

Toť vše. Podmínky jsou velmi přímé a nejedná se o nic složitého. Jediný zádrhel může být verifikace účtu Binance, která občas zabere čas.

Spousta nových projektů!

Programy a kvízy je možné skládat na velkém množství projektů, které se neustále obměňují. Najdete zde především malé kryptoměny, které nejsou moc známé a většinou se nenacházejí na předních příčkách žebříčků.

Zdroj: CoinMarketCap.com
Příklady programů v CoinMarketCap Earn
Příklady programů, o kterých se můžete něco naučit a získat jejich token zdarma

Jak tedy nějaké kryptoměny získat?

Výše už jsme si vysvětlili v podstatě vše potřebné. Některé detaily však zůstaly bez povšimnutí:

  • CoinMarketCap bude vyžadovat napojení Binance účtu pomocí user ID
  • Další věcí je to, že kampaně netrvají věčně. Každá má vyhrazenou určitou částku, která se mezi uživatele průběžně rozděluje. Jakmile zásoba dojde, kampaň končí. Kdo dřív přijde, ten dřív mele – pokud máte zájem, na nic nečekejte! Stránky také navštěvujte průběžně, kdyby se otevřela nová kampaň

Když kurz běží, už je vše jako na talíři.

Stačí si zvolit kurz, prohlédnout si informační materiály a úspěšně splnit test. Pro získání odměny musí být každá otázka správně.

Zdroj: coinmarketcap.com
Tři základní kroky - nastudovat kryptoměnu, vyplnit kvíz a inkasovat na peněženku
Tři základní kroky – nastudovat kryptoměnu, vyplnit kvíz a inkasovat na peněženku

Pokud se vám to povede, stačí už jen počkat na “výplatu”. Její výše se většinou pohybuje v jednotkách dolarů (avšak je v podobě kryptoměn). Ta se vám zobrazí v peněžence Binance, přičemž distribuce coinů může trvat až jeden měsíc.

Stejně tak není nic divného, když bude oscilovat dolarová hodnota jednotek. Ta je stanovena v moment splnění kvízu, avšak v čas distribuce už může být jiná.

Má cenu se do programu zapojovat?

Tuto otázku za vás nikdo zodpovědět nemůže. Pro začátečníky to může být skvělý způsob, jak dostat do rukou nějaké tokeny. Na druhou stranu je vždy nutná KYC verifikace, při které odevzdáváte kopie svých osobních a důležitých dokumentů – může se jednat o občanský průkaz, řidičský průkaz či pas, adresa bydliště a podobně.

Pro milovníky soukromí je to tedy velké ne, nejeden kryptoměnový fanoušek na toto nahlíží jako prodej své identity za pár dolarů. Pokud však už účet třeba máte a investovaný čas vám za to stojí, asi není důvod, proč si něco takového nezkusit!

Líbil se vám tento článek?
5
0

Autor

Můj zájem o finance začal v roce 2017. První ránu jsem dostal od kryptoměn. Jejich růst mi kouzlil úsměv na tváři, avšak propad v roce 2018 byl studenou sprchou. Jako další cestu jsem zvolil akcie, u kterých jsem zůstal dva roky. V roce 2020 se dostavil další kryptoměnový bull-run a společně s ním se znovu objevil i můj zájem o Bitcoin.

Tentokrát jsem ale věc vzal za správný konec. Nejprve vzdělávání.

Kryptoměny pro mě znamenají nový finanční systém a věřím, že se postupně dostanou i do běžných životů občanů. Psaní článků zde na Finex.cz mě především pozitivně motivuje k prohlubování znalostí, které mohu následně předat čtenářům.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.