Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Cena Shiby Inu může brzy vystřelit. Pomůže jí k tomu spuštění ShibaSwapu 2.0?

ShibaSwap 2.0 spuštěn na Shibariu. Co novinka uživatelům přinese a jak reagují tokeny v ekosystému druhé největší meme kryptoměny?

Publikováno
Cena Shiby Inu může brzy vystřelit. Pomůže jí k tomu spuštění ShibaSwapu 2.0?
Zdroj: remonews.com

Komunita kolem Shiby Inu (SHIB) je po nasazení decentralizované burzy ShibaSwap na vlastní druhou vrstvu Etherea, Shibarium, plná nadšení.

Strategický krok představuje významný milník pro ekosystém Shiby Inu, který potenciálně zvyšuje hodnotu tokenu SHIB.

ShibaSwap se vrací domů na Shibarium

Přechod ShibaSwapu na Shibarium je pro projekt významným krokem vpřed. Burza fungovala od roku 2021 pouze na Ethereu, nyní na ní půjdou směňovat tokeny na 2 sítích. ShibaSwap se také stává první významnou decentralizovanou aplikací postavenou na Shibariu a slouží tak jako stěžejní platforma pro demonstraci schopností sítě.

“ShibaSwap je víc než jen burza; je to místo, kde se duch naší komunity setkává s inovacemi,” uvedl na Twitteru oficiální účet tokenu Shib.

Prostřednictvím ShibaSwapu 2.0 mohou uživatelé vytvářet pooly likvidity (LP) přímo na Shibariu. To umožňuje bezproblémovou výměnu tokenů mezi sítí druhé vrstvy a Ethereem. Kromě toho mohou uživatelé na ShibaSwapu stakovat své tokeny SHIB.

Očekává se, že integrace ShibaSwapu do Shibaria podpoří nárůst počtu síťových transakcí. Tento nárůst objemu transakcí by mohl urychlit tempo spalování SHIB. A skutečně, míra spalování tokenů SHIB se během 24 hodin prudce zvýšila o 300 %.

Pozitivní dopad na trh

Spuštění ShibaSwapu na Shibariu již ovlivnilo výkonnost tokenu SHIB, který povyrostl o více než 7 %.

Tržní kapitalizace memetokenu nyní činí víc než 14,6 miliardy USD.

Podobně se dařilo i governance tokenu burzy Shibaswap s názvem Bone Shibaswap (BONE). Ten vzrostl o 7,6 %.

Očekává se, že poptávku po SHIB podpoří zvýšený počet stakovacích příležitostí a s nimi spojené odměny. To by mohlo vytvořit pozitivní zpětnou vazbu, která podpoří spalování tokenu a dále zvýší jeho hodnotu. Tým Shiba Inu tvrdí, že ShibaSwap bude inspirovat svou komunitu k inovacím tím, že jí k tomu poskytne platformu.

Mějte přehled o tom, co se děje ve světě kryptoměn!

Přihlaste se k odběru našeho kryptoměnového newsletteru a už vám nic neuteče. Newsletter vám budeme posílat pokaždé, když budeme mít k situaci na krypto trhu co říct.

Díky nám budete mít přehled, co se stalo a co můžete do budoucna očekávat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Milovník finančních trhů a akciového investování. Na své investiční cestě uplatňuje dlouhodobý pasivní investiční přístup.

Lubor se ve svých článcích nejčastěji věnuje akciovým titulům a investování do akcií jako takovému. Ekonomická a kryptoměnová témata mu však také nejsou cizí.

Jeho cílem je čtenáře rychle a stručně informovat o dění na finančních trzích.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.