Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Vyhrajte bitcoiny nebo Tesla Model Y díky soutěži od Binance! Účast je zdarma a soutěž běží už dnes

Připojte se k Binance Futures Ultimate Challenge a vyhrajte 1.4 BTC, vozy Tesla nebo exkluzivní odměny! Odhadněte cenu BTC a získejte šanci na každodenní výhru.

Publikováno
Vyhrajte bitcoiny nebo Tesla Model Y díky soutěži od Binance! Účast je zdarma a soutěž běží už dnes
Zdroj: binance.com

Binance Futures zahajuje Futures Ultimate Challenge, které se mohou zúčastnit uživatelé Binance a rozdělit si tak 1.4 BTC, 4 vozy Tesla Model Y a další exkluzivní odměny.

Do soutěže se lze zapojit již nyní a trvá až do 17. března.

V rámci soutěže o Bitcoiny se každý den hraje o 0,05 BTC. Vstoupit do soutěže lze zodpovězením vašeho tipu hodnoty páru BTC/USDT Perpetual Contract v 15:00. Vyhraje ten, kdo se svým tipem nejvíce přiblíží reálné hodnotě.

Týdenních soutěží o elektromobily Tesla Model Y v jednotlivé hodnotě 50 000 USD se lze účastnit splněním týdenních úkolů a získáním zlatých lístků.

Zdroj: caranddriver.com
Aktuálně nejprodávanější automobil v Evropě Tesla Model Y
Jak se zúčastnit?
  • Krok 1: Přihlaste se ke svému účtu Binance Futures. Pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se zde.
  • Krok 2: Předpovězte cenu BTC/USDT Perpetual Contract v 15:00 následujícího dne na stránce soutěže.
  • Krok 3: Klikněte na tlačítko “Připojte se” na stránce soutěže o Teslu a zúčastněte se týdenních výzev a plňte úkoly, za které získáte zlaté lístky.
Průběh soutěže

V soutěži o bitcoiny mohou za každý den období trvání soutěže (tj. od 15:00 do 14:00 hodin následujícího dne) uživatelé odeslat jednu cenovou předpověď pro hodnotu páru BTC/USDT Perpetual Contract v 15:00 následujícího dne.

Uživatel, který bude svým tipem nejblíže, získá poukázku na 0,05 BTC.

V případě, že stejnou cenovou předpověď pro daný den předloží více uživatelů, bude za vítěze dne považován uživatel, který svůj tip odeslal jako první.

Každý uživatel se může kvalifikovat na více odměn v soutěži o bitcoiny a v průběhu 28denního období akce může být maximálně 28 jedinečných výherců.

Formulář pro odelání tipu na hodnotu BTC
Formulář pro odelání tipu na hodnotu BTC

Uživatelé mohou také splnit některý z úkolů v rámci týdenní soutěže v každém týdnu trvání soutěže(tj. od neděle 15:00 do následující neděle 14:59) a získat zlaté lístky, z nichž každý má přiřazen jedinečný číselný identifikátor a mít možnost vyhrát elektromobil Tesla Model Y.

Na konci každého týdne (tj. v neděli ve 14:59) vybere Binance jednoho uživatele, který je držitelem zlatého lístku s největším počtem po sobě jdoucích stejných číslic, které odpovídají hodnotě hashe bloku BNB Beacon Chain.

Více informací naleznete v oficiálních pravidlech pro výběr odměny na základě hodnoty hashe BNB Beacon Chain bloku.

Kromě toho Binance odmění 1 000 účastníků, kteří mají alespoň jeden zlatý lístek, na konci každého týdne během období trvání akce poukazem na slevu na obchodní poplatky v hodnotě 5 USDT. Čím více zlatých lístků uživatel vlastní, tím vyšší je šance na získání odměny.

Jak získat zlaté lístky?

Provedením svého prvního obchodu na Binance Futures získáte jeden zlatý lístek v týdenní soutěži. Takto získat lístek lze ovšem pouze jednou. Dále lze získat jeden lístek překročením hodnoty 10 000 USD denního objemu obchodování. Tímto způsobem lze získat jeden lístek každý den trvání soutěže.

Poslední možností je doporučit přítele, který si založí nový účet na Binance a provede svůj první obchod na Binance Futures. Za každé takto úspěšné doporučení získáte jeden zlatý lístek. Počet doporučení není nijak omezen, lze tedy tímto způsobem získat neomezené množství zlatých lístků.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.