Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Právě proběhla investiční konference s názvem Jak investovat v roce 2023. Jaký měla úspěch?

Publikováno
Právě proběhla investiční konference s názvem Jak investovat v roce 2023. Jaký měla úspěch?

Společnost ValueClub pořádala v neděli 22. ledna 2023 investiční konferenci, která účastníkům nabídla mnoho zajímavého. Po turbulentním roce 2022 určitě řadu investorů tíží otázka, jakým způsobem by měli investovat v letošním roce.

Kromě přednášek měli všichni účastníci možnost se navzájem poznat a své investiční plány prodiskutovat u občerstvení nebo na chodbách, kde byla také prezentace hned několika firem, mezi které patřil např. tým Portu Gallery, který v prosklené vitríně vystavil některé ze svých investičních předmětů, broker Robomarkets, nebo investiční společnost TESLA.

Ta prostřednictvím virtuální reality představila své projekty rekonstrukce obchodního domu Máj na Národní třídě v Praze nebo plzeňský Ameside. Také připravila fotokoutek, kde si mohli účastníci jako vzpomínku udělat fotku a občerstvení, kam patřil i dort ve stylu obchodního domu Máj. Jako třešničku na dortu uspořádali soutěž a představili nový fond, kam bude právě legendární obchodní dům Máj zařazen.

Diskuze se ale netočila pouze kolem akciových trhů.

Na své si přišli i fanoušci alternativního investování. Pořadatel Zdeňek Zaňka a řečník Radek Novák ukázali důvody, proč se vyplatí do svého portfolia přidat i poštovní známky nebo alkohol a dokonce přinesli konkrétní ukázky toho, jak lze díky investici tohoto druhu zhodnotit část svého portfolia.

Nechyběly ani tipy na konkrétní tituly, které ve svém portfoliu drží Jaroslav Brychta nebo predikce na budoucí vývoj makroekonomické situace od Dominika Stroukala.

Pár fotografií z konference

Těšíme se na příště!

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎