Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: Podvodný broker EZTrader to už přehání

eztrader logoVíme to snad všichni, podvodný broker EZTrader není brokerem, kterého bychom mohli doporučit. Jejich podvodné do nebe volající praktiky zná spousta z nás. Dnes jsme ale zjistili další věc, kterou bychom rádi zveřejnili.

EZ Trader je asi v pěkné finanční bryndě. Ztrácí peníze! Informuje o tom portál finance magnates už několik měsíců. Možná se ale ptáte sami sebe: jak je možné, že prodělávají, když bezostyšně okrádají obchodníky, jako jsme my?

To je jasné. Majitelé této společnosti jsou asi pěkně chamtiví a chtějí pořád víc a víc. Proto investují spousty peněz do propagace. Sponzorují například několik sportovních týmů po celém světě. Nebo spíše sponzorovali – nedávno totiž předčasně ukončili většinu partnerství.

Každopádně tato sponzorství určitě nebudou nic levného, jak si můžete domyslet. Např. Bayern Mnichov si jen díky sponzorství přijde zhruba na 111 000 000 dolarů ročně. To je bezesporu jedním z důvodů, proč EZTrader krachuje. Dalším důvodem jsou pokuty, které jsou proti EZTraderu namířeny a není jich zrovna málo.

Broker Verdikt Problémy s výběry peněz Podvodné telefonáty Ještě fungují? Více info
EZ Trader Ošklivý podvod ANO ANO ANO Nedoporučujeme
Více informací

Některé z pokut, které EZ Trader obdržel:

  • 10.000 € od CySEC na konci roku 2015
  • pár měsíců poté pokuta 340.000 € od CySEC
  • také pokuta 200.000 USD + ztráta 1 500 000 USD za přijímání obchodníků z USA

Myslím si, že po takovýchto pokutách se asi EZTraderu nebude dobře dělat business. Nejdůležitější však je to, že takové pokuty přeci nepadají jen tak! EZTrader opravdu musí být špatný a podvodný broker. Nebo ne?

To všechno je asi důvod, proč ho nyní jejich samotní zaměstnanci žalují. I přes to, že z bývalých 130 zaměstnanců byl počet zredukovaný na 50, EZTrader stále nemá dost peněz na to, vyplatit všem zaměstnancům jejich platy. To se jim samozřejmě nelíbí a rozhodli se učinit takovýto krok.

say no to eztrader

Více info o EZTraderu:

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.