Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Novinka: Podvodný broker EZTrader to už přehání

Publikováno
Novinka: Podvodný broker EZTrader to už přehání

Víme to snad všichni, podvodný broker EZTrader není brokerem, kterého bychom mohli doporučit. Jejich podvodné do nebe volající praktiky zná spousta z nás. Dnes jsme ale zjistili další věc, kterou bychom rádi zveřejnili.

EZ Trader je asi v pěkné finanční bryndě. Ztrácí peníze! Informuje o tom portál finance magnates už několik měsíců. Možná se ale ptáte sami sebe: jak je možné, že prodělávají, když bezostyšně okrádají obchodníky, jako jsme my?

To je jasné. Majitelé této společnosti jsou asi pěkně chamtiví a chtějí pořád víc a víc. Proto investují spousty peněz do propagace. Sponzorují například několik sportovních týmů po celém světě. Nebo spíše sponzorovali – nedávno totiž předčasně ukončili většinu partnerství.

Každopádně tato sponzorství určitě nebudou nic levného, jak si můžete domyslet. Např. Bayern Mnichov si jen díky sponzorství přijde zhruba na 111 000 000 dolarů ročně. To je bezesporu jedním z důvodů, proč EZTrader krachuje. Dalším důvodem jsou pokuty, které jsou proti EZTraderu namířeny a není jich zrovna málo.

Nic nenalezeno!

Některé z pokut, které EZ Trader obdržel:

  • 10.000 € od CySEC na konci roku 2015
  • pár měsíců poté pokuta 340.000 € od CySEC
  • také pokuta 200.000 USD + ztráta 1 500 000 USD za přijímání obchodníků z USA

Myslím si, že po takovýchto pokutách se asi EZTraderu nebude dobře dělat business. Nejdůležitější však je to, že takové pokuty přeci nepadají jen tak! EZTrader opravdu musí být špatný a podvodný broker. Nebo ne?

To všechno je asi důvod, proč ho nyní jejich samotní zaměstnanci žalují. I přes to, že z bývalých 130 zaměstnanců byl počet zredukovaný na 50, EZTrader stále nemá dost peněz na to, vyplatit všem zaměstnancům jejich platy. To se jim samozřejmě nelíbí a rozhodli se učinit takovýto krok.

say no to eztrader

Více info o EZTraderu:

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
U 74 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 72,87 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎