Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Binární opce » Podvody » Novinka: Podvodný broker EZTrader to už přehání

Novinka: Podvodný broker EZTrader to už přehání

Novinka: Podvodný broker EZTrader to už přehání

Víme to snad všichni, podvodný broker EZTrader není brokerem, kterého bychom mohli doporučit. Jejich podvodné do nebe volající praktiky zná spousta z nás. Dnes jsme ale zjistili další věc, kterou bychom rádi zveřejnili.

EZ Trader je asi v pěkné finanční bryndě. Ztrácí peníze! Informuje o tom portál finance magnates už několik měsíců. Možná se ale ptáte sami sebe: jak je možné, že prodělávají, když bezostyšně okrádají obchodníky, jako jsme my?

To je jasné. Majitelé této společnosti jsou asi pěkně chamtiví a chtějí pořád víc a víc. Proto investují spousty peněz do propagace. Sponzorují například několik sportovních týmů po celém světě. Nebo spíše sponzorovali – nedávno totiž předčasně ukončili většinu partnerství.

Každopádně tato sponzorství určitě nebudou nic levného, jak si můžete domyslet. Např. Bayern Mnichov si jen díky sponzorství přijde zhruba na 111 000 000 dolarů ročně. To je bezesporu jedním z důvodů, proč EZTrader krachuje. Dalším důvodem jsou pokuty, které jsou proti EZTraderu namířeny a není jich zrovna málo.

Nic nenalezeno!

Některé z pokut, které EZ Trader obdržel:

  • 10.000 € od CySEC na konci roku 2015
  • pár měsíců poté pokuta 340.000 € od CySEC
  • také pokuta 200.000 USD + ztráta 1 500 000 USD za přijímání obchodníků z USA

Myslím si, že po takovýchto pokutách se asi EZTraderu nebude dobře dělat business. Nejdůležitější však je to, že takové pokuty přeci nepadají jen tak! EZTrader opravdu musí být špatný a podvodný broker. Nebo ne?

To všechno je asi důvod, proč ho nyní jejich samotní zaměstnanci žalují. I přes to, že z bývalých 130 zaměstnanců byl počet zredukovaný na 50, EZTrader stále nemá dost peněz na to, vyplatit všem zaměstnancům jejich platy. To se jim samozřejmě nelíbí a rozhodli se učinit takovýto krok.

say no to eztrader

Více info o EZTraderu:

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek!

Ohodnoťte tento článek
Připojte se k diskuzi

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 97 %
eToro logo
eToro★ 93 %
Plus500 logo
Plus500★ 91 %

Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. *

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook