podvod na internetu
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Víme to snad všichni, podvodný broker EZTrader není brokerem, kterého bychom mohli doporučit. Jejich podvodné do nebe volající praktiky zná spousta z nás. Dnes jsme ale zjistili další věc, kterou bychom rádi zveřejnili.

EZ Trader je asi v pěkné finanční bryndě. Ztrácí peníze! Informuje o tom portál finance magnates už několik měsíců. Možná se ale ptáte sami sebe: jak je možné, že prodělávají, když bezostyšně okrádají obchodníky, jako jsme my?

To je jasné. Majitelé této společnosti jsou asi pěkně chamtiví a chtějí pořád víc a víc. Proto investují spousty peněz do propagace. Sponzorují například několik sportovních týmů po celém světě. Nebo spíše sponzorovali – nedávno totiž předčasně ukončili většinu partnerství.

Každopádně tato sponzorství určitě nebudou nic levného, jak si můžete domyslet. Např. Bayern Mnichov si jen díky sponzorství přijde zhruba na 111 000 000 dolarů ročně. To je bezesporu jedním z důvodů, proč EZTrader krachuje. Dalším důvodem jsou pokuty, které jsou proti EZTraderu namířeny a není jich zrovna málo.

Nothing found!

Některé z pokut, které EZ Trader obdržel:

  • 10.000 € od CySEC na konci roku 2015
  • pár měsíců poté pokuta 340.000 € od CySEC
  • také pokuta 200.000 USD + ztráta 1 500 000 USD za přijímání obchodníků z USA

Myslím si, že po takovýchto pokutách se asi EZTraderu nebude dobře dělat business. Nejdůležitější však je to, že takové pokuty přeci nepadají jen tak! EZTrader opravdu musí být špatný a podvodný broker. Nebo ne?

To všechno je asi důvod, proč ho nyní jejich samotní zaměstnanci žalují. I přes to, že z bývalých 130 zaměstnanců byl počet zredukovaný na 50, EZTrader stále nemá dost peněz na to, vyplatit všem zaměstnancům jejich platy. To se jim samozřejmě nelíbí a rozhodli se učinit takovýto krok.

say no to eztrader

Více info o EZTraderu:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.