Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Binární opce » Binární opce a podvody - Na co si dát pozor? » Ohraný podvod TheCzehMethod je zase v oběhu!

Ohraný podvod TheCzehMethod je zase v oběhu!

Ohraný podvod TheCzehMethod je zase v oběhu!

czech method podvod

The Czech Method – Podvod, který trvá déle, než je zdrávo. Ano, slyšíte dobře – tato stránka je podvodná.

Chyba je v tom, že program The Czech Method za vás sám obchoduje a samozřejmě dělá prodělečné obchody.

To všechno pod záminkou snadného výdělku.

Příběh snů

Na této stránce se dozvídáme příběh člověka, který nám (stejně jako Miroslav Kadlec nebo Tomáš Stodola) chce pomoci ke snovému bohatství. Kdybyste se zeptali mě, hned bych řekl, že se jedná o nesmysl a podvod – bohužel ale stále existují lidé, kteří tomu věří.

Náš milý zachránce Jakub Petrák vymyslel metodu, podle které vyděváme miliony! Tuto metodu nazval “Czech Method”. Ve videu nám slibuje, že do 30 dnů vyděláme 100 000 dolarů (což je přes 2 miliony korun!) a když ne, dá nám 10 000 dolarů na ruku jako odškodné.

U této věty se ve videu zobrazí veliký nápis “GARANTOVÁNO“.

Jak by nám ale mohl cokoli dát, když nás nezná, my neznáme jeho a ani jeden na druhého nemáme kontakt? Nepřipadá vám to tak moc dobré, až je to nemožné? Měli byste pravdu.

Proč se jedná o podvod

Samozřejmě na stránce nechybí důkazy (i s videem) lidí, kteří údajně miliony vydělali. Ovšem tyto videa, kde lidé prodávají svůj obličej k čemukoli, si může koupit úplně každý a to buď na fiverr.com (pro zahraničí) a nebo stovkomat.cz (pro čechy). Stojí to pár stovek.

V samotném videu se objevuje také špatná čeština, pravopisné chyby a hlas, který nám vše předčítá nemá vůbe žádné zabarvení. Pravděpodobně je také koupený na jednom z výše uvedených serverů. To vše nasvědčuje tomu, že tuto stránku asi dělal nějaký zahraniční podvodník, který kromě Czech Method udělal také British Method, Aussie Method, Svenska Method ,atd…

Jednoduše si nějaký podvodník našel všechny možné státy, rozkopíroval podvod na X možných variací a ve všech pozměňoval pár údajů. Proč to ale udělal takto? Proč nepoužívá stejné jméno jednoho podvodu pro všechny země, kde má reklamu – jako např. podvody OptioNavigator nebo ProfitOnline?

Podle nás je to proto, že když v názvu uvidíte jméno své země, podvědomě tomu více věříte – hra na podvědomí lidí je u těchto podvodů normální. Samozřejmě nechybí ani odpočet času, jak dlouho je ještě možné se nechat podvést. To je samozřejmě také nátlak na psychiku nebohých naivních uživatelů.

czech method statistika

V posledních měsících je jasně vidět nárůst propagace tohoto podvodu.

Původně jsme ani nechtěli na tuto stránku narážet, abychom ji nedělali zbytečnou “reklamu” protože jsme si mysleli, že vše zmizí rychleji, než se objevilo. Tak jak je u těchto podvodý zvykem.

Ovšem to není pravda a podvod czech method už funguje snad přes rok. Jak můžete vidět na obrázku výše, v posledních měsících se ale znovu dostal do oběhu a někdo ho začal rozesílat mailem. Že by poslední pokus vyždímat české naivní obchodníky? :-(

Zkušenosti s Czech Method

czech method demo

Klasický podvodný software – u všech robotů stejný.

Samozřejmě bych to nebyl já, abych si tento podvod více neproklepl. A proto hned po zadání emailu se dostanete na stránku podvodného systému s podvodným demo účtem.

Na demo účtu vše šlape jako po drátkách, vyděláváte peníze, ale jakmile se dostanete na obchodování s reálnými penězi, zmizí rychleji, než bys řekl “zoomtrader“.

Ačkoli demo účet u podvodných systémů jako je tento je nesmyslný a vždy ukazuje pouze zisky, regulérní demo účet na binární opce (např. u brokera IQ Option) je vždy transparentní a plně funkční. Vyzkoušejte si ho.

Závěr k tomuto podvodu

Samozřejmě se jedná o donebe volající podvod který, doufám, již brzy konečně zmizí. Pokud jste přišli o nějaké peníze, bohužel už asi nebude cesty zpět. Něco ale vymslet můžeme zkusit, dejte mi vědět do komentářů, pokud jste se s těmito stránkami někdy setkali!

Co mě trochu mrzí je to, který broker, kterého tento podvodný systém propaguje. Jedná se o brokera BDSwiss. Broker BDSwiss je dlouho fungující, stabilní broker cílící na německy mluvící obchodníky, který v žádném případě není podvodný. Dokonce u něho občas i sám obchoduji a stále funguje.

Problém není to, že by vám broker vydělané peníze nevyplatil. Problém je ten, že ani žádné peníze nevyděláte, protože tento software (czech method) vám je proobchoduje a nic vám nezbyde.

Proč si ale opravdu fungující a regulérní broker nechá vodit klienty z podvodů? Je to jednoduché, oni o tom ani nemusí vědět. Takovéto podvodné praktiky produkují a propagují třetí strany, ne brokeři samotní. A pokud o tom brokerovi partneři neřeknou, nemá šanci jak se to dozvědět. Takových partnerů jsou totiž stovky, ne-li tisíce. Kontrolovat všechny je téměř nemožné.

Ohodnoťte tento článek

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
Cena24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast Plc ---
N/A
Moneta ---
N/A
Alphabet (Google) ---
N/A
RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 95 %
U 62 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 94 %

Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. *

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo