Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Pamatujete SushiSwap (SUSHI)? Tohle může být důvod, proč ho znovu koupit

SushiSwap se chystá spustit Susu, decentralizovanou burzu derivátů na síti Layer N, špičkové druhé vrstvě Etherea.

Publikováno
Pamatujete SushiSwap (SUSHI)? Tohle může být důvod, proč ho znovu koupit
Zdroj: depositphotos.com

SushiSwap (SUSHI), významný hráč v oblasti decentralizovaných financí (DeFi), se chystá spustit decentralizovanou derivátovou burzu s názvem Susa.

Platforma bude fungovat na Layer N, která je navržena tak, aby integrovala některé centralizované funkce do decentralizovaných systémů.

Layer N alias Ethereum StateNet

Vývoj Layer N byl z velké části financován z privátních investic, zejména od společnosti Founder’s Fund založené bývalým šéfem PayPalu, Peterem Theilem. Podařilo se získat 5 milionů USD.

Spuštění mainnetu Layer N, které se očekává tento měsíc, bude znamenat debut Susa jako prvního rollup uzlu, ze kterých by se síť měla skládat.

Na testnetu dosáhla Layer N rychlosti 120 tisíc TPS (transakcí za sekundu), jak bylo koncem ledna zveřejněno na sociální síti X.

Nadšení SushiSwapu

Susa po spuštění nabídne vývojářům možnost vytvářet na decentralizované burze vlastní aplikace od aplikací pro smart kontrakty až po plnohodnotné rollupy.

Zdroj: susa.exchange
Susa exchange
Takto zatím vypadá web derivátové DEX Susa

Jared Grey, šéf Sushi, vyjádřil nadšení ze spolupráce s Layer N a zdůraznil soulad filozofie Sushi a přístupu Layer N.

“Modulární přístup Layer N k rollupům odemyká větší kapitálovou efektivitu a hlubší likviditu, a to vše s využitím bezpečnosti Etherea. Tento přístup se dokonale shoduje se strategií modulárních sítí, která se prosazuje v oblasti DeFi, a vrstva N je tak jednou z nejlepších technologií, na kterých lze stavět,” uvedl.

Trh na oznámení reagoval pozitivně, cena tokenu SUSHI zaznamenala z hodnot na začátku týdne cca 10% nárůst. Očekává se, že tento vzestupný trend by mohl pokračovat i po uvedení Susa do provozu, což může podpořit poptávku po SUSHI.

Mějte přehled o tom, co se děje ve světě kryptoměn!

Přihlaste se k odběru našeho kryptoměnového newsletteru a už vám nic neuteče. Newsletter vám budeme posílat pokaždé, když budeme mít k situaci na krypto trhu co říct.

Díky nám budete mít přehled, co se stalo a co můžete do budoucna očekávat.

Je to úplně zadarmo a kdykoliv se můžete odhlásit. Mějte všechny důležité informace ve své emailové schránce. Pomůžeme vám dělat chytrá finanční rozhodnutí. Stačí se přihlásit k odběru vyplněním formuláře níže.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎