Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Neplaťte poplatky za obchodování kryptoměn díky nové kryptoměnové burze DASE!

Právě byla spuštěna nová kryptoměnová burza s názvem DASE (Digital Asset Exchange). První 3 měsíce nabízí obchodování bez poplatků!

Neplaťte poplatky za obchodování kryptoměn díky nové kryptoměnové burze DASE!

Za vznikem burzy DASE stojí dvojice Čechů, která v současnosti provozuje největší českou směnárnu kryptoměn Anycoin. S DASE chtějí Marek Kyrsch a Martin Čech otevřít spolehlivou burzu, která bude naplňovat vysoké evropské standardy a nároky na bezpečnost, transparentnost a spolehlivost.

Zdroj: Materiály DASE
Zakladatelé DASE (zleva) Marek a Martin

Na rozdíl od mimoevropských burz nabídne mimo jiné také blízký kontakt s obchodníky, možnost obchodovat v lokálních měnách a komunikaci v rodném jazyce svých uživatelů. 

Moderní prostor pro obchodování s kryptoměnami s bezprostřední vazbou na Evropu a evropské krypto tradery. I tak je možné definovat tuto novou burzu.

Dase.com má ambice stát se největší evropsky uznávanou burzou, která svým uživatelům, ať už jednotlivcům, firmám nebo institucím, nabídne pomocnou ruku tam, kde je mimoevropské burzy dosud limitovaly.

V rámci pilotního provozu čekají na nové obchodníky nulové poplatky za obchodování, a to minimálně po dobu prvních 3 měsíců. 

Zájem o kryptoměny v posledních letech raketově roste a tato vlna popularity nezastavuje. Očekává se, že do roku 2030 bude do kryptoměn investovat více než jedna miliarda lidí. Většina krypto burz se ovšem nachází mimo hranice Evropy a s tím přichází řada problémů. Na vývoji DASE jsme pracovali tři roky, naším cílem je vytvořit burzu, která bude odpovídat vysokým evropským standardům, tedy bude bezpečná, transparentní a spolehlivá,” říká jeden z jejích zakladatelů, programátor a ekonom Marek Kyrsch.

Při komunikaci s mimoevropskými burzami se tradeři setkávají s mnohými komplikacemi. Burzy často nerozumí jejich potřebám, neposkytují traderům dostatečnou podporu nebo nemluví jejich jazykem.

Zakladatelé DASE se proto rozhodli od těchto nedostatků pomyslně odrazit a fungování nové burzy založit na rychlejší a efektivnější komunikaci, která traderům dopřeje více komfortu, a především individuální podpory při obchodování.

“Uvědomili jsme si, že je tu prostor pro burzu, která nabídne rozhraní ve všech evropských jazycích, a kam se její uživatelé nejen dopíšou, ale také dovolají. Umožníme také obchodovat ve vše lokálních měnách, tím zbavíme tradery nadbytečného mezikroku směňování domácí měny do eur či dolarů. Samozřejmostí je také naše mobilní aplikace, která nabízí přívětivé a hlavně rychlé rozhraní,” vyjmenovává přidanou hodnotu DASE, která aspiruje na nejspolehlivější a nejdůvěryhodnější burzu kryptoměn v Evropě, Martin Čech, společník Anycoin.

Burza DASE se veřejnosti otevírá již dnes 14. června, její oficiální launch proběhl v rámci BTC Prague 2024, největší bitcoinové konference v Evropě.

Máme ambici stát se jedničkou pro všechny evropské tradery a zároveň znovu potvrdit, že Česko je kryptoměnovou kolébkou. Chceme být svým klientům co nejblíže, sídlo máme a vždy budeme mít v České republice a už nyní jsme plně připraveni na regulace MiCA,” uzavírá Marek Kyrch.

Proč vyzkoušet DASE?

Kryptoměnových burz už dnes existuje až příliš. Čím chce DASE přebrat zákazníky své již léta zaběhlé konkurenci?

  • DASE má a vždy bude mít sídlo v ČR
  • Umožní obchodování ve všech evropských měnách
  • Nabídne přes 100 měnových párů do konce roku 2024
  • Je připravena na nadcházející regulaci MiCA
  • Nabízí desktopovou i mobilní verzi
  • Je dostupná ve všech evropských jazycích
  • Platforma bude auditována renomovanými externími firmami
  • Nabídne nulové poplatky za obchodování na první 3 měsíce

Staňte se součástí naší investiční rodiny na Discordu

Naše komunita je místem, kde se setkávají nováčci i vášniví obchodníci a zkušení investoři. Sdílejte své obchodní tipy, strategie a bavte se o aktuálních událostech na trzích. Každý den je novou příležitostí a každý člen naší komunity může přinést jedinečný pohled na svět financí.

Připojte se k nám a objevte sílu kolektivní moudrosti, která vám pomůže dosáhnout vašich investičních cílů. S námi není obchodování jen o číslech, ale o společenství, které vám dává klíč k úspěchu!

Pokud s Discordem teprve začínáte, připravili jsme pro vás také stručný návod, jak ho používat.

Líbil se vám tento článek?
1
2

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.