Broker IQ Option

Již od svého vzniku v roce 2013 byl IQ Option vedoucím brokerem, co se týče vývoje inovativních technologií v odvětví obchodování s binárními opcemi. Jedná se o prvního ruského brokera v tomto odvětví a tým, který stojí za ním, využil svých odborných znalostí k vytvoření nových a efektivních funkcí, které zajišťují jednoduché používání této platformy. Ve světě obchodování s binárními opcemi to znamená poskytnout obchodníkům funkce, které jim pomohou efektivněji analyzovat trh, vytvářet přesné obchodní signály a vydělávat peníze. Jedna z nejpopulárnějších technických inovací brokera IQ Option je mobilní aplikace.

Od června 2017 bohužel již není možné stahovat si aplikace pro obchodování binárních opcí na zařízení se systémem iOS. Aplikace IQ Option sice stále existuje, ale pouze pro obchodování CFD a kryptoměn.

Mobilní aplikace brokera IQ Option je jednou z nejlepších mobilních aplikací, které brokeři binárních opcí poskytují. Je extrémně uživatelsky přátelská, což je jednou z nejlepších vlastností této aplikace, protože spousta jiných dostupných mobilních aplikací jsou naopak velmi složité na používání. Pro použití většiny aplikací musíte být technický typ, abyste se v aplikaci vůbec vyznali. To ale neplatí pro mobilní aplikaci brokera IQ Option. Je vhodná jak pro zkušené obchodníky, tak i pro začínající obchodníky s binárními opcemi a to proto, že je velmi jednoduchá na ovládání. 

Tato aplikace zjednodušuje celý proces obchodování s binárními opcemi a spousta obchodníků ji upřednostňuje před internetovými stránkami brokera. Aplikace má spoustu skvělých funkcí. Takže vám pomůže k úspěšnému obchodování binárních opcí. Hrát si můžete s veškerým nastavením grafů (timeframy, zakreslení linií, video výukové lekce. Všechny grafy jsou jednoduché a velmi detailní a vše si můžete oddalovat a přibližovat podle potřeby. 

Aplikace má moderní uživatelské prostředí a načítá se velmi rychle. Co se týče jejího vzhledu a funkčnosti, tak mobilní aplikaci brokera IQOption nemůže nikdo konkurovat. Pokud jste už někdy používali nějakou aplikaci na sportovní sázení například, tak vám ovládání aplikace brokera IQ Option bude připadat velmi jednoduché. Stejně jako při sportovním sázení jde v podstatě o schopnost udělat správnou předpověď. 

mobilni-aplikace-iq-option

Důležitá informace je, že je tato aplikace velice dobře zabezpečná a vaše peníze a osobní údaje jsou chráněny. V aplikaci si můžete například nastavit i odemykání otiskem prstu, což jsem dost ocenil. Aplikace vám také nabízí poskytování oznámení, takže nepropásnete žádný turnaj, nebo jiné důležité akce.

Aplikace broker IQ Option je dostupná na Google Play. I když jste nikdy před tím žádnou mobilní aplikaci pro obchodování binárních opcí nepoužívali, nemusíte se ničeho bát a určitě je dobré tuto možnost využít. Realitou je, že většina obchodníků pro své obchodování používá stolní počítače, ale mobilní trh neustále roste. To je ten pravý důvod, proč moderně uvažující brokeři, jako je i IQOption, investují do vývoje mobilních aplikací, aby svým zákazníkům mohli poskytnout stále lepší a lepší služby. Tento druh inovací je ten pravý důvod, proč si IQOption obchodníci k investování svých peněz a obchodování binárních opcí vybírají. Klikněte na níže zobrazené tlačítko a stáhněte si mobilní aplikaci brokera IQ Option právě teď.

Více o IQ Option

4 KOMENTÁŘE

  1. Aplikaci použíám a je skvělá 🙂 už jsem pár obchodních aplikací vyzkoušel (topoption, stockpair) ale žádná z nich nebyal tak kvalitní jako tahle appka od iqoption.

    • To je pravda, je skoro stejná jako na počítači, neseká se, nic.. mám iphone 7 možná to je tím 😀 Ale i topbinary se na tom telefonu trochu sekala

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.