Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Licence brokera EZTrader byla obnovena

Publikováno
Licence brokera EZTrader byla obnovena

Dobrý den, zhruba před měsícem jsme vás informovali o odebrání licence brokerovi EZTrader. Pokud nevíte, o co jde, vše najdete v tomto článku.

Jak se dalo čekat, licence brokera EZTrader byla opět obnovena. Stalo se tak 22. prosince, to je měsíc od toho, co byla licence pozastavena. Kdo tuto záležitost sledoval, tak ví, že původně měla být licence pozastavena pouze na 15 dní, nakonec z toho byl měsíc.

Výsledkem obnovení licence je, že broker EZTrader nyní zase může provádět veškeré činnosti včetně obchodu binárních opcí. Věříme, že broker EZTrader napravil všechny přestupky a prohřešky, které způsobil. Nyní je regulačním orgánem CySec broker považován za bezpečného. My si stále myslíme, že broker není spolehlivý, proto ho také nenaleznete v našem seznamu doporučených brokerů.

V závěru bych chtěl říct, že v dnešní době je opravdu důležité dávat si pozor, ke kterém brokerovi budete svoje peníze investovat. Snad v každém článku, který se týká binárních opcí, najdete, že je velice důležité vybrat si spolehlivého brokera. Věřte mi, že to opravdu důležité je. Žijeme v době, kdy každý chce vydělat na hlouposti druhých, tak buďte opatrní.

[ue_partner_posts title=”Články našich partnerů” count=”1″]

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (2 komentáře)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

IS

Dobrý den, co mám prosím dělat, když jsem někdy v červenci, začala obchodovat. Ihned po pár dnech jsem si přečetla recenze a chtěla smlouvu včas ukončit, nešlo, to. Pořád psali, že musím proobchodovat bonus 25 x. Což přesně jak píšete nebylo možné, stále se obchody nedařili. Vložila jsme asi kolem 300 EURO a tím, že uzavřela obchody ve výši 1100, to nepostačuje. Tím jsme za některé dlouhodobé obchody získala bonus 200 Euro a jen za vklad třeba 20. Myslela jsem si, že je to bonus za to, že vložíte kč a bonus za obchod, který provedete. Nevěděla jsem , že ho musíte 25 x otočit, ten bonus myslím. Nyní jsme získala email, kde mne to málem zasáhlo infarktem. Když do 10.11, neproinvestuji 25 x 358, což je 8950 Euro, že bude muj účet v minusu. Vůbec nevím, na jaké orgány se obrátit a co dělat. Zda to tam poslat či ne, obrátit se na policii, ČNB a jiné. Přeci není možné, že tedy když pošlete emailem, číslo karty, email a kopii OP ci pasu a vyplníte u nich formulár přes internet, aby nebylo možné s tím nic dělat !!!! Je to pro mne suma likvidní, chtěla jsme i vrátit veškerý bonus a pořád dokola omílali 25 x bonus proinvestovat. Hned v začátcích mi bylo jasné, že bych přišla mnohem o více. Nechala jsme asi 127 Euro na účtě a nechala to být až doposlendího emailu, což jsem již psala, že je nemožné a likvidní. Vyhrožovala jsem i policií, i ČNB, ale prosím o radu co dělat !!!! Zda opravdu podle jejich podmínek mají na tyto peníze nárok či ne !!!!! Díky moc IS

Štěpán Petřivý

Dobrý den,

věřím, že je to velice zapeklitá situace. Budu se teď snažit Vám s ní nějak pomoci. Každopádně jestli budete chtít pomoci důkladněji, přepošlete mi prosím email, ve kterém vám toto oznámili.

Pokud je mi dobře známo, nemůžou po Vás chtít žádné peníze navíc, které jste nevložila! Takže v nejhorším případě přijdete o zbytek peněz, který vám na obchodním účtu leží.

Oznámit ČNB ani CySEC to nemá smysl, jelikož broker regulovaný není, ač se tak tváří, a proto na něho nebudou mít žádnou páku.

ŠP

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
U 74 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 72,87 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎