Finex.cz logo
Menu
Finex » Aktuální události ve světě financí » Konference Block’22 – Nenechte si ujít příležitost diskutovat o kryptoměnách a blockchainu s profesionály ve svém oboru

Konference Block’22 – Nenechte si ujít příležitost diskutovat o kryptoměnách a blockchainu s profesionály ve svém oboru

Konference Block’22 – Nenechte si ujít příležitost diskutovat o kryptoměnách a blockchainu s profesionály ve svém oboru

Po roce jsou tu pořadatelé loňského CryptoNight 2021 s další konferencí, kterou byste si určitě neměli nechat ujít. Událost s názvem Block’22 je naplánována na 30. dubna, přičemž se můžete těšit na celý den plný informací a praktických rad ze světa kryptoměn a blockchainu. Na své si tu přijdou nejen profesionálové, ale i úplní začátečníci, kteří se chtějí o tomto novém odvětví dozvědět více.

Jedinečná konference se přestěhuje do Zlína

V České republice můžete najít jen pár konferencí, které se do hloubky zabývají kryptoměnami či blockchainem. Právě proto se pořadatelé loňské úspěšné konference CryptoNight 2021 rozhodli uspořádat další událost, kterou nazvali Block’22. Ta se bude zabývat různými tématy týkající se kryptoměn a blockchainu, a to i těmi, o kterých se u nás mluví jen výjimečně.

Pořádána bude tentokrát 30. dubna v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, a to konkrétně pod záštitou Fakulty managementu a ekonomiky. Program plný zajímavých přednášek, diskuzí a workshopů bude zahájen v 9:00 a bude pokračovat až do 19:30. Následně se mohou všichni návštěvníci po náročném dni přesunout na připravenou afterparty.

Vstupenky můžete zakoupit jednoduše online přímo na stránkách pořadatele. Za cenu vstupného ve výši 190 Kč získáte přístup na:

  • všechny přednášky,
  • panelové diskuze,
  • workshopy (bez omezení jejich počtu),
  • afterparty.

Pokud máte o akci, jejíž jsme mimochodem partnery, zájem, doporučujeme si lístky koupit s předstihem – minulá konference sklidila velký úspěch a lístky na ni byly již dopředu zcela vyprodány.

Program pro úplné začátečníky i zkušené profesionály

Program je připravený tak, aby si v něm vybrali úplní začátečníci i již ostřílení profesionálové. Těšit se můžete na širokou škálu řečníků, kteří vás provedou zajímavými tématy pokrývající nejen kryptoměny, ale i blockchain a jeho možnosti využití.

Jedním z řečníků bude i David Rakušan, portfolio manažer jednoho z největších evropských fondů zaměřených na blockchain, který vám představí způsoby, jak můžete získat financování pro svůj Web 3.0 projekt. S poslancem Evropského parlamentu Ondřejem Kovaříkem se podíváte na regulaci kryptoměn a projektů s nimi spojených.

Součástí programu však budou i témata jako blockchain, AI investování, kybernetická bezpečnost blockchainu, či DeFi. Samozřejmě nebude chybět ani panelová diskuze, kde se budou probírat novinky v oblasti blockchainu a budoucnost kryptoměn či vliv války na Ukrajině na celé odvětví.

Workshopy, které jen tak někde nezažijete

Součástí konference Block’22 jsou i workshopy, ke kterým se jen tak nedostanete. V rámci nich si budete moci osahat a vyzkoušet technologie na živo a naučit se s nimi pracovat. Nováčky zaujmou především základy Bitcoin těžby, kde se naučí, jak těžba funguje a co vše je s ní spojeno. Pro začátečníky je zároveň připraven i workshop o základech Lightning Networku Bitcoinu.

Na své si však přijdou i vývojáři, kteří se seznámí s vývojovými nástroji, základy Solidity a standardy tokenů na Ethereu. Nakonec si budou moci vyzkoušet i takzvaný Holochain, ve kterém je možné tvořit distribuované P2P aplikace.

Na konferenci Block’22 si tedy vybere doslova každý, a to i ti, kteří se kryptoměnami a blockchainem zabývají opravdu dlouho. Součástí celé akce bude i networking, kde se budete moci o své poznatky podělit s dalšími návštěvníky. Jakékoli další informace ohledně konference naleznete na stránkách pořadatele. Vidíme se na Block’22!

Ohodnoťte tento článek

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo