Broker IQ Option
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Už na pár diskusních fórech, především těch zahraničních, jsem četl vyjádření spousty obchodníků o tom, že jim IQ Option zablokoval jejich obchodní účet. Jelikož tento broker patří mezi moje nejoblíbenější brokery (a stejně tak i pro většinu z našich čtenářů, jak vyplývá z naší ankety) pro obchodování binárních opcí, rozhodl jsem uvést věci na pravou míru a tak jsem šel přímo za manažerem, s kterým jsem celou věc probíral.

Ptal jsem se ho, jestli je to vůbec pravda, že takto blokují účty a on mi odpověděl: “Ano, může se stát, že někomu zablokujeme účet, ale stává se to opravdu ojediněle a pouze při porušení podmínek.” Pojďme se tedy podívat na to, co může být příčinou toho, že váš obchodní účet byl zablokován.

Proč vám IQ Option může zablokovat účet

 • Když provedete vklad nebo výběr peněz z vašeho obchodního účtu a použijete údaje někoho jiného. Proto je nanejvýš důležité, abyste používali své vlastní platební karty a e-peněženky. Toto pravidlo je udělané proto, aby se zabránilo praní špinavých peněz.
 • Další problém může nastat, když broker odhalí zdvojené účty. Mějte prosím na vědomí, že v souladu s článkem 4.2.7 jejich Všeobecných podmínek je zákazník povinen zaregistrovat na platformě pouze 1 (jeden) platný účet. Vyhrazují si právo zablokovat účet z důvodů porušení jejich podmínek .
 • Pokud poskytnete záměrně neplatné osobní informace. Příkladem jsou nezletilí obchodníci, kteří poskytnou jiné datum narození nebo obchodníci, kteří vytvoří účet na jméno rodinného příslušníka nebo známého.
 • Pokud obchodník odmítne poskytnout její/jeho průkaz totožnosti, aby se mohl ověřit jeho účet a potvrdit jeho totožnost.
 • Když se jedná o občana nebo rezidenta USA, Austrálie, Belgie, Izraele, Súdánu, Sýrie, Severní Koreji nebo Japonska.

Co udělat, když se nemůžete přihlásit na váš účet:

 1. Ujistěte se, že zadáváte platné přihlašovací jméno a heslo. 
 2. Zkontrolujte si doručenou poštu i spam koš e-mailu, který máte propojený s vaším obchodním účtem (můžete tam najít nějaké email z informacemi, proč byl váš účet zablokován)
 3. Pokud jste od IQ Option neobdrželi žádný e-mail, kontaktujte jejich zákaznickou podporu, která je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, na e-mail support@iqoption.com a obdržíte rychlou a odbornou pomoc.

Důležité:

 • Žádný účet není zablokován bez závažného důvodu.
 • Vždy majiteli účtu zašlou e-mail, aby obchodníka (vás) varovali o jejich záměru zablokovat účet. Vždy vysvětlí důvod a navrhnou kroky, jak by měl obchodník postupovat pro odblokování svého účtu.
 • Jakmile iqoption obdrží potřebné dokumenty nebo důkaz toho, že obchodníkovo jednání bylo legální, účet neprodleně odblokují.

“Zablokování účtu bezdůvodně je NELEGÁLNÍ a provoz naší platformy by pozastavil. Do dnešní doby počet účtů v systému vzrostl na více než 15 miliónů. Po spuštění nových, profesionálnějších a vzrušujících produktů, očekáváme další rychlý nárůst nových uživatelů”

– Manažer IQ Option

Kdykoli se budete chtít dozvědět podrobné informace na jakékoli téma, kontaktujte přímo jejich zákaznickou podporu. Často se totiž stává, že se lidé nechají unést svým emocionálním stavem nebo jinými faktory a zveřejní zavádějící komentáře, které nejsou objektivní.

Více informací o IQOption

10 KOMENTÁŘE

 1. Prosím o radu. Dnes jsem od brokera IQ option dostala email, ve kterém mi sdělují, že musím do 7 dnů ověřit údaje (aktualizaci po roce), a to, krom jiného, i daňový doklad od mého daňového úřadu a osvědčení o bydlišti od obce. Nejsem zisková, proto nebylo co uvádět do daňového přiznání, toto za mě podal zaměstnavatel. Musím žádat zaměstnavatele o potvrzení?? A pod osvědčením od obce si mám představit co?

 2. Rád bych koupil kryptoměny IOTA a Ripple. Nechci nijak pravidelně (denně, týdně) obchodovat, spíše dlouhodoběji držet event. občas přikoupit. Myslíte, že je to rozumné prostřednictvím IQ option? Nevím, jaké jsou zde poplatky, ale třeba ceny jsou o mnoho lepší než na ccshop.cz

 3. Chci obchodovat s jednou z těchto kryptoměn, ale rozhodně nemám čas ani znalosti obchodovat sama.
  Můžu tuto činnost svěřit ?

  • Ahoj Zuzko, pokud někomu důvěřuješ, teoreticky můžeš mu to svěřit, i když bys neměla. Pokud chceš vydělat na růstu kryptoměn a nechceš nic řešit, není nic jednoduššího, než si na coinmate LTC a BTC koupit a nic neřešit.

 4. Prosím o radu, jak se přihlásit na aplikaci IQ Option v mobilu. Mám registraci v počítači, ale občas bych rád využil i mobil. Vidím tam pouze možnost nové registrace, což by ovšem porušilo podmínky.

 5. Ahoj, The Real Signals jsem si vyzkoušel a jsem zklamán. S úspěšností cca 50% podle čísel mi to přijde jako zbytečná ztráta času a navíc i investic 🙁

 6. Ahoj, to by znamenalo, že je možnost, jak pravidelně nejen u brokera IQ OPTION být z dlouhodobého hlediska v zisku. A vy o tom nepíšete nebo nevíte. U tohoto brokera testuji demo a musím napsat, že to rozhodně není jednoduché, jak to vypadá a nejsem si zcela jist, jestli to opravdu je možné se udržet v zisku ? Velmi rád uvítám jakékoli komentáře.

  • Jistě že to jde, jen je třeba mít dobrou strategii, odvahu a na začátek i nějaký kapitál. Pokud nemáš strategii, zkus nějakého poskytovatele signálů, já zkouším již asi měsíc The Real Signals, o kterých se tu taky píše a jsem spokojen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.