iqoption demo účet
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Nedávno jsme vám představili nového brokera – IQ Option. Od té doby mě broker poměrně uchvátil a já s ním obchoduji snad nejradši. O tom už jsem psal ve článku Zkušenosti s IQ Option. Jeden z největších důvodů, proč mám rád zrovna tohoto brokera je mimo jiné i to, že nabízí kvalitní demo účet zdarma.

Jak získat demo u IQOption

Získání demo účtu je naprosto snadné. Narozdíl od jiných brokerů jako např. topoption stačí pouze provést rychlou registraci. Registrace zabere pár sekund (nanejvýše minutu) a hned poté máte na svém účtu připsaných 1000 virtuálních dolarů, se kterými můžete obchodovat a testovat platformu nebo svoji strategii.

iq option demoUpozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

1. krok – Otevření účtu

 • Klikněte na tlačítko výše, nebo zde: Otevřít účet u IQOption
 • Vyplňte 2 bílá políčka. Do prvního zadáte váš email a do druhého heslo, které si dobře zapamatujete
 • Zmáčkněte ENTER, nebo potvrďte tlačítkem OPEN AN ACCOUNT FOR FREE
 • Stránka vás poté automaticky přesměruje na další krok.
 • Mezi tím jděte do své emailové schránky a najděte si mail, který vám zrovna přišel.

2. krok – Ověření identity

 • Trade now tlačítkoDo následujícího políčka vypište kód, který vám přišel do vaší emailové schránky. Tím jste potvrdili svojí emailovou schránku.
 • Pokud chcete obchodovat pouze na DEMO ÚČTU, můžete nyní cvaknout na tlačítko TRADE NOW vpravo nahoře.
 • Pokud chcete obchodovat s reálnými penězi, musíte ověrit ještě své telefonní číslo a zadat pár údajů o sobě.

3. krok – Souhlas s riziky

IQoption disclaimer

 • Po otevření obchodní platformy je třeba potvrdit, že souhlasíme s rizikem a s tím, že obchodování binárních opcí nemůže přinést zaručený zisk. My však budeme obchodovat pouze na demo účtu, takže nám to ani nevadí.
 • Klikneme na I have read and understood the risks a poté na START TRADING

4. krok – Výběr demo účtu

 • Nyní se nám otevře okénko, ve kterém je třeba si vybrat, zda chceme obchodovat na demo účtu, nebo na reálném účtu (je třeba vklad peněz)
 • Samozřejmě zvolíme tlačítko vlevo Start trading on a practice account
výběr demo účtu iq option
Samozřejmě zvolíme tlačítko vlevo Start trading on a practice account

5. krok – Obchodujeme!

 • Nyní můžeme vesele obchodovat.
 • Kdykoli si budeme chtít přepnout mezi módem reálných peněz a demo módem, stačí cvaknout vpravo nahoře na aktuální stav účtu a vybrat buď PRACTICE ACCOUNT nebo REAL ACCOUNT.
 • Hodně štěstí!

Další informace o IQOption

13 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj před pár měsíci jsem tu byl na demo účtu, nyní se tam chci opět přihlásit a tak jednoduché jak popisujete to teda není chce to po mě všechno možné od jména, vzdělaní kolik vydělávám atd až nakonec foto dokladů což se mi nechce a ani nevím jak vložit. A přitom jsem už registrován z května 2018. Nejde to nějak jednodušeji.

  • Ahoj Pavle,
   je pravda, že zpřísňující regulace dopadly i na průběh registrace, což bychom měli v recenzi uvést. Napravíme to. Každopádně všechny tyto údaje (jako je jméno, bydliště, a doložení dokladů) jsou potřebné a vyžadují je po nás z nějakého důvodu. Důvodem je zamezení tzv. “money-launderingu”. Každopádně otázky na vzdělání, příjem, atp. jsou spíše orientační a není třeba je vyplint pravdivě.

  • Ahoj Luke,
   to nevím. Teď jsem na to koukal a vidím, že nejnižší mám normálně 10 usd. Je možné, že pro nové účty už je vklad nastaven výše. Ale to je divné, na všech jejich stránkách (např zde) je vidět stále hodnota 10 usd. Zkus to prosím zítra či pozítří a dej mi vědět, třeba je to jen chyba v systému. Nejlepší by bylo, kdyby ses zeptal na zákaznické podpoře a napsal sem, co ti řeknou – šlo by to?

   Díky!

 2. Hele chtěl bych se zeptat jestli je v pohodě když to při ověřování chce občanský průkaz nebo řidičky průkaz a také je na výběr pas

 3. Hele jen jsem na to zběžně mrknul, protože ještě musím za chvíli odjet, ale ta platforma vypadá fakt dobře!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.