Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Brokerská společnost Interactive Brokers vylepšuje možnost obchodování kryptoměn

Brokerská společnost Interactive Brokers vylepšuje možnost obchodování kryptoměn
Zdroj: pixabay.com

Společnost Interactive Brokers je známá v první řadě jako platforma pro obchodování akcií a jiných produktů kapitálového trhu. V posledním kryptoboomu firma doplnila svůj arzenál funkcí i o obchodování na kryptoměnovém trhu ve spolupráci s Paxos.

Zdroj: businesswire.com
Prostředí Paxos
Prostředí Paxos

V úterý bylo v tomto ohledu ohlášeno několik novinek týkajících se vylepšení obchodování kryptoměn. Jednotlivé body jsou následující:

  • možnost nakupovat a prodávat kryptoměny po celý den (24/7),
  • obchodovat měny nabízené společností Paxos, do kterých samozřejmě patří nejznámější coiny jako Bitcoin, Ethereum apod.,
  • držet na svém Paxos účtu dolary a kryptoměny zároveň,
  • další možnosti nastavení obchodů.

Novinky jsou dostupné pro více než 100 zemí, mohou je využívat individuální i společné účty a stejně tak některé typy podnikatelských účtů.

“Tato vylepšení dávají našim klientům velmi jednoduchou a levnou cestu ke kryptoměnovým trhům v jakoukoliv denní dobu. S možností rychlého nabití účtu penězi získávají naši zákazníci mnohem větší flexibilitu a možnost reagovat na změny trhu s podstatně vyšší rychlostí”, řekl Steve Sanders, výkonný viceprezident oddělení marketingu a produktového vývoje společnosti Interactive Brokers

Samozřejmostí zůstává poplatková struktura, která se jeví jako extrémně příznivá, neboť poplatky za obchodování jsou v rozmezí 0,12 % až 0,18 % bez dalších spreadů a jiných skrytých poplatků.

Poznámka

Interactive Brokers

Interactive Brokers je jedna z nejlépe hodnocených firem v Evropě. Už po několik let v řadě získala IB ocenění Barron’s Award jakožto nejlepší brokerská společnost na trhu. Poskytuje možnost obchodovat s produkty jako jsou akcie, fondy, deriváty a další, nicméně v tuto chvíli nabízí platforma přístup i na kryptoměnový trh.

Líbil se vám tento článek?
0
0

Autor

Můj zájem o finance začal v roce 2017. První ránu jsem dostal od kryptoměn. Jejich růst mi kouzlil úsměv na tváři, avšak propad v roce 2018 byl studenou sprchou. Jako další cestu jsem zvolil akcie, u kterých jsem zůstal dva roky. V roce 2020 se dostavil další kryptoměnový bull-run a společně s ním se znovu objevil i můj zájem o Bitcoin.

Tentokrát jsem ale věc vzal za správný konec. Nejprve vzdělávání.

Kryptoměny pro mě znamenají nový finanční systém a věřím, že se postupně dostanou i do běžných životů občanů. Psaní článků zde na Finex.cz mě především pozitivně motivuje k prohlubování znalostí, které mohu následně předat čtenářům.

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.